Pánské obleky V.I.P.

Pánský oblek BANDI, model V.I.P. II. Romeo - luxus, který osloví

Pánský oblek BANDI, model...
Vyštíhlený pánský oblek V.I.P. II. Romeo je čerstvou novinkou v prodejnách BANDI. Tento dvoudílný model je díky výraznému lesku a svému luxusnímu vzhledu ideální na slavnostní události.

Exkluzivní model pánského obleku Romeo doporučujeme především ženichům, svatebním hostům, na plesy, na promoci a různé slavnostní události. 

Lesklá látka, pohodlný slim střih s prvky nejmodernějších trendů vám dodá slavnostní a elegantní vzhled. Navíc se díky kvalitnímu materiálu budete v modelu V.I.P. II. Romeo cítit velice příjemně. 


Popis pánského obleku

Pánský oblek V.I.P. II. Romeo je vyroben z exkluzivní lesklé látky v šedé barvě a s decentním proužkem. Sako má vyštíhlený střih a zkrácenou délku, což je nyní ve světe pánské společenské módy nejnovější trend. Elegantní a ležérní styl dodávají saku zešikmené kapsy a podšívka, která je oživená lemem v tmavě červené barvě.

Pánský oblek BANDI, model...

Materiál obleku tvoří 55 % vlna, 35 % polyester a 10 % hedvábí. Výhodou tohoto složení je že si oblek zachová trvalou formu, minimálně se mačká a navíc je lehký a prodyšný. Tyto vlastnosti oceníte především při celodenním nošení obleku, při časté jízdě v autě nebo v letním období.

Cena obleku je 5.299 Kčzahrnuje možnost využití AKCE úpravy obleku na vaši míru ZDARMA profesionální krejčí od BANDI.


Detaily obleku

Při fotografování pánského byl zvolen slavnostní outfit ženicha na svatbu. Bílá košile s manžetovými rukávy a k tomu bílá kravata s lesklými pruhy nechají skvěle vyniknout pánskému obleku. Zvýrazní se také doplňky, jako jsou elegantní manžetové knoflíčky, kapesníček do saka nebo černá společenská obuv.

Pánský oblek BANDI, model...
Pánský oblek BANDI, model...
Pánský oblek BANDI, model...
Pánský oblek BANDI, model...
Pánský oblek BANDI, model...
Pánský oblek BANDI, model...

Doporučujeme

Aby ženich mezi ostatními muži na svatbě opravdu vynikl, doporučujeme oživit jeho svatební outfit o svatební vestičku. Podívejte se na aktuální nabídku svatebních vest na e-shopu BandiVamos.cz, kde najdete široký výběr svatebních vest s anglickou kravatou a kapesníčkem do saka různých barev a vzorů za skvělé ceny. 
 
 
Od 1. 10. 2016 do 31. 3. 2017 od nás obdržíte každou čtvrtou a nejdražší položku ZDARMA. Využijte této akce s úsporou až 8.999 Kč za nejdražší pánský oblek nebo 1.099 Kč za nejdražší pánskou košili, obuv a další.
 


PARTNERSKÉ ŠKOLY

Partnerské školy BANDI VAMOS - Pánské oblekyZjistěte si, zda je vaše škola partnerem BANDI VAMOS. Pokud ano, ušetříte při nákupu obleku několik set korun.      

                                   Číst více ...

 


AKCE úpravy obleku ZDARMA

Pánský oblek můžete mít od nás upravený na Vaše míry ZDARMA. Seznamte se s AKCÍ Úpravy pánských obleků ZDARMA od profesionálních krejčí z Pánské obleky BANDI.

Čtěte více ...