Pánské smokingy

Pánský smoking BANDI - pro významné události

Pánský smoking Reno Black...
Pánský smoking Capo Black je večerní formální oblek, který je šitý z exkluzivní a jemné černé látky. Spolu s lesklou látkou, která je uplatněna na klopách, kapsičkách a lampasech kalhot je pánský smoking vyšší formou obleku pro společenské události.

Smoking doporučujeme pro slavnostní večerní společenské události, jako jsou galavečery, předávání cen, slavnostní večeře, zahajování festivalů, divadelní premiéry, opery, plesy a podobně. Doporučujeme jej oblékat pouze po 18 hodině večerní nebo podle uvedení dress code na pozvánce.Popis pánského smokingu

Jaromír Jágr v prodejně P...

Materiál ve složení 35% vlna, 45% polyester, 20% viskóza zabezpečuje smokingu trvalou formu a minimální možnost pokrčení látky při sezení. Díky tomu budete po celý slavnostní večer vypadat skvěle. Jistě také oceníte prodyšnost a pohodlí. Zapínání smokingu je jednořadové na jeden knoflík. Knoflíčky smokingu jsou potaženy stejnou lesklou látkou jako klopy. Pánský smoking disponuje vším, co ke smokingu patří. Tedy černé sako s lesklými klopami a kalhoty stejné barvy a s lesklými lampasy.

Cena smokingu je 9.499 Kč a zahrnuje úpravy obleku na vaši míru ZDARMA. Profesionální krejčí od BANDI vám upraví oblek podle Vaší potřeby. A to tak, abyste v něm vypadal skvěle a udělal dojem.

Podívejte se, pro jakou událost si oblékal hokejista Jaromír Jágr pánský smoking BANDI


Detaily pánského smokingu

Podívejte se na reference k pánskému smokingu BANDI

Pánský smoking BANDI
Pánský smoking BANDI
Pánský smoking BANDI
Pánský smoking BANDI
Pánský smoking BANDI
Pánský smoking BANDI


Tip navíc

Pánský smoking BANDI pro ...


Ke smokingům doporučujeme vybírat z nabídky několika barev smokingových pásů v setu s motýlkem a kapesníčkem do kapsičky saka nebo samostatně barevné motýlky s kapesníčkem pro sladění s barvou šatů Vaší partnerky.


Praktická rada

Pokud obdržíte pozvánku s uvedeným DRESS CODE: Black Tie, je Vaší povinností přijít na společenskou událost pouze a jedině ve smokingu. V takovém případě nelze nahradit smoking lesklým oblekem ani není vhodné zvolit jinou barvu košile, vzít si kravatu a podobně. Dá se říct, že je to společenská povinnost dána tradicí. A tradice by se měly dodržovat.
 
 
Pouze do 30. 6. 2017 od nás obdržíte každou čtvrtou a nejdražší položku ZDARMA. Využijte této akce s úsporou až 8.999 Kč za nejdražší pánský oblek nebo 1.699 Kč za nejdražší pánskou košili, obuv a další.
 


PARTNERSKÉ ŠKOLY

Partnerské školy BANDI VAMOS - Pánské oblekyZjistěte si, zda je vaše škola partnerem BANDI VAMOS. Pokud ano, ušetříte při nákupu obleku několik set korun.      

                                   Číst více ...

 


AKCE úpravy obleku ZDARMA

Pánský oblek můžete mít od nás upravený na Vaše míry ZDARMA. Seznamte se s AKCÍ Úpravy pánských obleků ZDARMA od profesionálních krejčí z Pánské obleky BANDI.

Čtěte více ...