Výběr obleku pro ženicha

Proč půjčovat pánský svatební oblek pro ženicha z půjčovny svatebních šatů, když si jej můžete za cenu půjčovného koupit nový!

Svatební vesta šedá kytic...

Nejen nevěsta si v současné době může půjčit šaty. Kterákoliv půjčovna svatebních šatů, která užívá názvy jako je např. Svatební salon, nabízí k půjčení i pánské obleky a doplňky pro ženichy. Za určitý finanční obnos si může ženich zapůjčit jakýkoliv oblek. Ceny půjčovného se velice různí. Někde Vám zapůjčí oblek za 2.000,- Kč, někde za 6.000,- Kč a někde si účtují tyto půjčovny ještě více.

Na obrázku viz níže je vlevo výbava ženicha z půjčovny, který nám zaslala uživatelka na náš e-mail (e-mail byl vytišten a je uchován) s odkazem na stránky půjčovny svatebních šatů. Požádala nás, abychom se vyjádřili ke vhodnosti výběru tohoto outfitu pro jejího nastávajícího ženicha.

pujcovny_svatebnich_satu


My se zde k tomuto vyjadřovat nebudeme, protože nám nepřísluší hodnotit produkty jiných společností a čtenář si názor zcela jistě udělám sám. Použijeme tento snímek ze svatebního salonu jako ilustrační foto k porovnání s oblekem novým, od BANDI VAMOS (viz snímek vpravo). Zcela jednoduchým způsobem popíšeme v osmi porovnávacích bodech rozdíly mezi půjčeným pánským oblekem a oblekem novým.

Svatební salony půjčují pánské obleky i za 7-10.000,- Kč. Abychom byli objektivní, použijeme cenu půjčovného v pomyslném středu cenových relací za půjčení obleku, a to 4.500,- Kč. A nyní samotné porovnání:

Porovnání 1.

Půjčovna a půjčovné obleku pro ženicha:         Cena 4.500,- Kč na víkend.
Oblek od BANDI VAMOS (viz snímek vpravo) :  Cena 4.999,- Kč na několik let.

Porovnání 2.

Půjčovně za oblek pro ženicha zaplatíte 4.500,- Kč a za dva dny vracíte oblek zpět.
Za svatební oblek od BANDI VAMOS zaplatíte 4.999,- Kč a zůstane navždy Váš.

Porovnání 3.

Oblek ze svatebního salonu po vrácení již nikdy nepoužijete a v případě, že jej budete v budoucnu potřebovat, budete jej muset koupit.
Oblek od BANDI VAMOS můžete dále využívat na plesy, oslavy narozenin, promoce, a jiné oslavné události.

Porovnání 4.

Půjčovna nabízí svatební oblek obnošený, který již použilo několik ženichů před Vámi.
BANDI VAMOS nabízí svatební obleky nové, pouze pro Vás.

Porovnání 5.

Půjčovna pánských obleků Vám neupraví oblek na Vaše míry. U obleku musí zůstat délky zachovány.
BANDI VAMOS upravuje délky rukávů, kalhot a obvodu pasu na míru tak, aby oblek na ženichovi seděl přesně.

Porovnání 6.

Půjčovna nabízí k zapůjčení obleky starších modelů. Někdy i několik let staré modely.
BANDI VAMOS nabízí neustále nové kolekce modelů dle posledních módních trendů.

Porovnání 7.

Svatební salon Vám nabízí oblek, ve kterém se již ženilo několik X mužů. Ženich bude tudíž stejný jako jiní muži na jiných svatbách ve Vašem okolí. Např. soused, bydlící o dva bloky dále.
BANDI VAMOS neustále obměňuje modely pánských obleků a užité materály tak, aby nedocházelo k uniformitě, a aby byl ženich vždy originál.

Porovnání 8.

Půjčovna svatebních šatů Vám nabízí možnost zapůjčení svatebního obleku s odůvodněním, abyste ušetřili peníze.
BANDI VAMOS Vám nabízí nový oblek a skutečně šetří Vaše peníze.


Na závěr bychom chtěli připomenout, že i mezi půjčovnami svatebních pánských oděvů se najdou takové, kde se oblek vyplatí půjčit. Např. při cenové relaci půjčovného v řádu stokorun a při kvalitě látky např. 100% polyester. Taktéž hraje velkou roli např. úprava obleku na míru nebo jeho míra obnošení.


Tip navíc

Jaromír Jágr v prodejně P...
Potřebujete smoking pro slavnostní událost? Podívejte se na pánský smoking BANDI, který si na festival v Karlových Varech oblékal i hokejista Jaromír Jágr.

Srovnání 
 
Od 1. 10. 2016 do 31. 10. 2016 od nás obdržíte každou čtvrtou a nejdražší položku ZDARMA. Využijte této akce s úsporou až 8.999 Kč za nejdražší pánský oblek nebo 1.099 Kč za nejdražší pánskou košili, obuv a další.
 


PARTNERSKÉ ŠKOLY

Partnerské školy BANDI VAMOS - Pánské oblekyZjistěte si, zda je vaše škola partnerem BANDI VAMOS. Pokud ano, ušetříte při nákupu obleku několik set korun.      

                                   Číst více ...

 


AKCE úpravy obleku ZDARMA

Pánský oblek můžete mít od nás upravený na Vaše míry ZDARMA. Seznamte se s AKCÍ Úpravy pánských obleků ZDARMA od profesionálních krejčí z Pánské obleky BANDI.

Čtěte více ...