Pánská společenská obuv

Unikátní leštidlo na boty, které čistí – jen s dokonale čistou a vyleštěnou obuví uděláte perfektní dojem

Leštidlo na boty - úvodní...
NOVINKA Víte o tom, že obuv je vizitkou muže? Podle druhu obuvi a péče, kterou ji muž věnuje, zjistíte mnoho o jeho charakteru. Dbejte na to, aby byly vaše boty vždy dokonale čisté a vyleštěné. Pokud chcete působit jako opravdový muž na úrovni, je pro vás čistá obuv nutností.

Nyní vám péči o koženou obuv velmi usnadní unikátní, zbrusu nové leštidlo BANDI, se kterým to zvládnete rychle a bez námahy. Výsledek bude ohromující, stejně jako váš vzhled. Díky malým rozměrům můžete mít navíc leštidlo stále při sobě. Skvěle se hodí například do dveří auta a vy můžete kdykoli během pár vteřin vyčistit a vyleštit vaši obuv.


Účinné a šetrné k vašim botám

Leštidlo na boty - detail...
Základem nového leštidla je tekutina s unikátním složením a speciální houbička. Díky tomuto jedinečnému spojení leštidlo vaše boty dokonale vyčistí a dodá jim vysoký lesk. Navíc ochrání kožený materiál obuvi a obnoví jeho barvu. Vaše boty tak budou vypadat dlouho jako nové.


Na koženou obuv a oděvy jakékoli barvy

Leštidlo na boty - různé ...
Novým leštidlem BANDI vyčistíte a vyleštíte koženou obuv jakékoli barvy. Připravili jsme pro vás tři varianty leštidla – černé, hnědé a čiré. Pokud máte boty jiné barvy než černé nebo hnědé, je pro vás čiré leštidlo ideální volbou. Nová leštidla BANDI se skvěle hodí i na oděvy z kůže a kožené prvky vašeho auta.

Skvěle vám padne do ruky

Leštidlo na boty - aplika...
Aby se vám s leštidlem pracovalo co nejlépe a výsledek stál za to, musí se vám dobře držet. Tomu jsme přizpůsobili jeho tvar a povrch. Leštidlo vám tak skvěle padne do ruky a při čištění a leštění bot vám nebude vypadávat z ruky.


Do vaší domácnosti, kanceláře i na cesty

Leštidlo na boty - dostup...
Díky malým rozměrům pro leštidlo snadno najdete místo ve vaší domácnosti, v kanceláři i v autě. Navíc se vám pohodlně vejde i do aktovky nebo kabelky, takže jej můžete mít stále po ruce. Vaše obuv bude vždy čistá a vyleštěná a váš vzhled perfektní.


Nakupujte nová unikátní leštidla BANDI v e-shopu www.BandiVamos.cz nebo ve značkových prodejnách Pánské obleky BANDI.
 
 
Pouze do 31. 3. 2018 od nás obdržíte každou čtvrtou a nejdražší položku ZDARMA. Využijte této akce s úsporou až 9.699 Kč za nejdražší pánský oblek nebo 1.699 Kč za nejdražší pánskou košili, obuv a další.
 


PARTNERSKÉ ŠKOLY

Partnerské školy BANDI VAMOS - Pánské oblekyZjistěte si, zda je vaše škola partnerem BANDI VAMOS. Pokud ano, ušetříte při nákupu obleku několik set korun.      

                                   Číst více ...

 


AKCE úpravy obleku ZDARMA

Pánský oblek můžete mít od nás upravený na Vaše míry ZDARMA. Seznamte se s AKCÍ Úpravy pánských obleků ZDARMA od profesionálních krejčí z Pánské obleky BANDI.

Čtěte více ...