Svetry

Pánské svetry BANDI, modelová řada RENZO a RHODE – buďte elegantní i v chladném počasí

Pánský svetr BANDI, model...
NOVINKA Nejnovější kolekce BANDI vám přináší dvě jedinečné modelové řady luxusních pánských svetrů, které by ve vašem šatníku rozhodně neměly chybět. Dokonalý střih, módní barvy a exkluzivní hřejivý materiál ocení i ti nejnáročnější muži.

Svetry RENZO a RHODE se perfektně hodí k obleku i volnočasovému saku. Skvěle vypadají také k bavlněným kalhotám či vašim oblíbeným riflím. Příjemně vás zahřejí na cestě do práce, na společenskou událost i ve volném čase. Budete elegantní a zůstanete v teple.

Více info

Pánské roláky BANDI, modelová řada VEZZANO – hřejivé roláky pro vaše pohodlí a elegantní vzhled

Pánský rolák BANDI, model...
NOVINKA Návrháři od BANDI přicházejí s exkluzivní novinkou pro podzimní a zimní sezónu. Luxusní pánské roláky BANDI z modelové řady VEZZANO vás zahřejí i v těch nejchladnějších dnech. Perfektně se hodí do zaměstnání i pro volný čas, například do města, na procházku či do restaurace.

Pokud si u pletených oděvů potrpíte na pohodlí, kvalitu a příjemný materiál, pak vám tyto modely nesmí proplout mezi prsty. Přečtěte si, v čem jsou nové roláky BANDI jedinečné.


Více info

Pánské pletené svetry BANDI, modelová řada ESTATE - nové a jedinečné barvy

Pánský svetr BANDI, model...
Jste náročný muž, který vyžaduje od svého oblečení praktičnost a pohodlí? To vám splní nové modely exkluzivních pánských svetrů BANDI z jemného úpletu. Vyberte si z rozšířené nabídky moderních barevných odstínů.

Elegantní pletené svetry ESTATE se skvěle hodí k pánskému obleku, volnočasovým kalhotám i riflím. Můžete je tedy využít jak do zaměstnání, tak pro každodenní nošení ve volném čase.


Více info

Pánské pletené svetry BANDI, modelová řada ESTATE - elegance, která zahřeje

Pánský pletený svetr ESTA...
Nemáte co na sebe v chladném počasí? Oživte vaše oblečení exkluzivním pánským svetrem BANDI z jemného úpletu. Nyní můžete vybírat z široké nabídky moderních barevných odstínů.

Elegantní design pletených svetrů ESTATE využijete nejen k pánskému obleku, ale také jako volnočasovou módu. 


Více info

 
 
Pouze do 31. 3. 2018 od nás obdržíte každou čtvrtou a nejdražší položku ZDARMA. Využijte této akce s úsporou až 9.699 Kč za nejdražší pánský oblek nebo 1.699 Kč za nejdražší pánskou košili, obuv a další.
 


PARTNERSKÉ ŠKOLY

Partnerské školy BANDI VAMOS - Pánské oblekyZjistěte si, zda je vaše škola partnerem BANDI VAMOS. Pokud ano, ušetříte při nákupu obleku několik set korun.      

                                   Číst více ...

 


AKCE úpravy obleku ZDARMA

Pánský oblek můžete mít od nás upravený na Vaše míry ZDARMA. Seznamte se s AKCÍ Úpravy pánských obleků ZDARMA od profesionálních krejčí z Pánské obleky BANDI.

Čtěte více ...