Svetry

Pánské pletené svetry BANDI, modelová řada ESTATE - elegance, která zahřeje

Pánský pletený svetr ESTA...
Nemáte co na sebe v chladném počasí? Oživte vaše oblečení exkluzivním pánským svetrem BANDI z jemného úpletu. Nyní můžete vybírat z široké nabídky moderních barevných odstínů.

Elegantní design pletených svetrů ESTATE využijete nejen k pánskému obleku, ale také jako volnočasovou módu. 


Pletená elegance, která zahřeje

Pánské pletené svetry ESTATE jsou vyrobeny z prvotřídního úpletu, který vás zahřeje během chladného počasí. Díky kvalitnímu materiálu, který kombinuje 50 % bavlny a 50 % akrylu, splňuje požadavky na perfektní vzhled i Vaše pohodlí. Svetry jsou příjemné, jemné na dotek a nemačkají se.

Elegantní design svetru skvělé doplní váš pánský oblek například do zaměstnání. Můžete jej nosit jak bez saka, tak i se sakem. Díky výstřihu do tvaru písmena "V" v něm krásně vynikne límec košile i kravatový uzel. Váš vzhled bude vkusný a navíc budete mít větší pohodlí. Stejně tak využijete svetr k vašim oblíbeným riflím nebo volnočasové módě. 

Pánský pletený svetr ESTA...
Pánský pletený svetr ESTA...
Pánský pletený svetr ESTA...

Cena svetrů je 799 Kč. Svetry jsou navrženy v mnoha odstínech pestrých barev, které jsou módními hity letošní podzimní a zimní sezóny. Podívejte se na nádherné barvy pánských pletených svetrů ESTATE, které rozjasní vaše oblečení i v tom nejchmurnějším podzimním počasí.


Rada pro vás

Víte, že to, jak se oblékáte do zaměstnání, může ovlivnit váš kariérní postup? Jednoduchými triky v oblékání si můžete zajistit nejen postup, ale i vyšší plat. Přečtěte si,jak špatný výběr košile může ohrozit váš úspěch. Vyhnete se tak zbytečným chybám.
 
 
Pouze do 31. 3. 2018 od nás obdržíte každou čtvrtou a nejdražší položku ZDARMA. Využijte této akce s úsporou až 9.699 Kč za nejdražší pánský oblek nebo 1.699 Kč za nejdražší pánskou košili, obuv a další.
 


PARTNERSKÉ ŠKOLY

Partnerské školy BANDI VAMOS - Pánské oblekyZjistěte si, zda je vaše škola partnerem BANDI VAMOS. Pokud ano, ušetříte při nákupu obleku několik set korun.      

                                   Číst více ...

 


AKCE úpravy obleku ZDARMA

Pánský oblek můžete mít od nás upravený na Vaše míry ZDARMA. Seznamte se s AKCÍ Úpravy pánských obleků ZDARMA od profesionálních krejčí z Pánské obleky BANDI.

Čtěte více ...