Aktuality

4 důvody, proč si pánský oblek BANDI nepořídíte v e-shopu

e-shopu BANDI se obléknete od hlavy až k patě. Jednu položku tam však nenajdete – obleky. Pánský oblek představuje základ šatníku moderního gentlemana. Abyste v obleku vypadali vždy skvěle a cítili se příjemně, je potřeba, aby vám dokonale padl. I nejmenší detaily rozhodují. To při objednání obleku v e-shopu nikdy nezjistíte. Jaké nástrahy na vás čekají?

Pánský oblek BANDI, model Pontevico
Pánský oblek BANDI, model Pontevico

1. Oblek vám nemusí sedět

Při výběru pánského obleku vždy dbejte na správnou velikost. V opačném případě by vás oblek mohl nepříjemně stahovat a omezovat v pohybu. Sako by vám nemuselo sedět a kalhoty byste mohli mít volné v pase nebo v oblasti sedu. Pak byste se trmáceli s oblekem přes celé město ke krejčové, která by vám oblek upravila.

2. Střih obleku vám nemusí vyhovovat

Pokud si vybíráte pánský oblek, určitě se v něm chcete cítit příjemně a pohodlně. Proto je velmi důležité pořídit si oblek ve vhodném střihu. Pokud zvolíte nevhodný střih, mohl by vás oblek nepříjemně škrtit, stahovat, nebo by na vás naopak mohl nehezky viset.

Pánský oblek BANDI Pescaro v netradiční kombinaci s košilí BELLORI Bianco, motýlkem GALLA 20 Polvere, kapešníčkem GALLA 01 oživené o stylové pánské šle EXCLUSIVE 17

3. Nemusí vám vyhovovat materiál obleku

Nákupem pánského obleku přes internet riskujete, že vám nebude vyhovovat materiál obleku. Jeho složení totiž nemusí odpovídat vašim požadavkům. Také se v něm nemusíte cítit pohodlně při sezení a chození.

4. Vyberete si nesprávný typ obleku pro danou příležitost

Ne každý ví, že pro různé události platí odlišná pravidla společenského odívání. Například do práce se lesklý oblek absolutně nehodí, takovým oblečením byste zbytečně provokovali své nadřízené. Na ples byste si zase neměli obléknout károvaný oblek, který je typickým oblekem pro manažery.

Pololesklý oblek Gaetan – dokonalá volba na ples
Pánský oblek Ortisey podtrhne váš elegantní vzhled v práci

Výhody nákupu pánského obleku ve značkové prodejně Pánské obleky BANDI

  • V prodejně vás odborní poradci přeměří a rádi vám pomohou s výběrem té správné velikosti a střihu obleku. Pokud vám i přesto nebude vybraná velikost dokonale sedět, na místě můžete využít služeb profesionální krejčové, která vám oblek upraví na míru. Ušetříte tak čas i peníze.
  • Látku obleku si osaháte a prohlédnete. Jakmile si oblek vyzkoušíte, hned budete vědět, zda vám vyhovuje. Navíc také zjistíte, jak se v daném obleku sedí a chodí, abyste měli jistotu, že je pro vás oblek vhodný.
  • V prodejnách BANDI je vám k dispozici profesionální tým odborných poradců, který vám pomůže s výběrem správného obleku pro jakoukoli příležitost. Proto se nemusíte bát, že byste si například do práce koupili lesklý oblek.
  • Navíc si nákup nového oblečení v prodejně můžete zpříjemnit lahodnou kávou, čajem, případně i něčím ostřejším.
Prohlédněte si aktuální nabídku pánských obleků BANDI. Už máte oblek, ale chybí vám pánská košile, kravata, vhodná obuv a doplňky? Vybírejte v e-shopu www.BandiVamos.cz.

Mohlo by vás zajímat