Aktuality

Majitel módní značky Pánské obleky BANDI děkuje a naděluje slevu 50 % složkám IZS

V prvním termínu každoročního poděkování měli možnost využít slevy policisté, kteří zcela zaplnili prodejny. Nyní akce pokračuje poděkováním pro hasiče, záchranáře a příslušníky vězeňské a justiční stráže.

POZOR, akce ukončena.

„Při výkonu těchto profesí za nás za všechny tito lidé nasazují své zdraví i životy. Oproti jiným zaměstnáním jsou však často nedocenění. V BANDI si vážíme jejich práce, při které chrání a zachraňují zdraví a životy nás i našich blízkých,“ vysvětluje majitel společnosti Andrej Bandi Vámoš.

Vánoční dárek pro policisty a záchranné složky
Vánoční dárek pro policisty a záchranné složky

Poté co měli možnost v minulých týdnech využít slevu 50 % policisté, probíhá právě v těchto dnech druhý termín určený pouze pro hasiče, záchranáře a příslušníky vězeňské a justiční stráže. Ti tak mají jedinečnou šanci do 17. 12. 2018 výhodně pořídit například elegantní oblek, vlněný kabát, volnočasové sako, bavlněné kalhoty, koženou obuv a mnoho dalšího. Ušetří tak tisíce korun.

Pokud se vás toto vánoční poděkování týká, pak neváhejte a využijte tuto mimořádnou slevu ještě dnes. Navštivte vaši nejbližší značkovou prodejnu Pánské obleky BANDI, kde se vám budou věnovat odborní poradci, kteří vám pomohou s výběrem správného oblečení, abyste vypadali skvěle.

Od 7. 12. do 17. 12. 2018 mohou slevy 50 % využít zaměstnanci Hasičského záchranného sboru ČR, zdravotnické záchranné služby a vězeňské a justiční stráže.

Se slevou 50 % se mohou příslušníci záchranných složek připravit na plesovou sezónu, vymódit se k vánočnímu stolu nebo prostě jen udělat radost pod stromeček sobě či svým blízkým.

BANDI věří, že tento dárek udělá všem obdarovaným radost a rozzáří úsměvy na jejich tvářích. A to nejen úsměvy mužů, ale také žen. Vždyť která žena by si nepřála mít vedle sebe na plese či u štědrovečerní večeře krásně oblečeného a upraveného gentlemana?

Příklad slevy
Původní cena pánského obleku:        6.999 Kč
Akční cena obleku se slevou 50 %:    3.499 Kč
Ušetříte:                                              3.500 Kč

Běžně při nákupu společenského oblečení, například na ples, zaplatíte za pánský oblek s košilí a kravatou 8.547 Kč. Šetřete své peníze a nenechte si ujít toto výjimečné poděkování. Ušetříte tím polovinu ceny, tedy 4.274 Kč.

Jak se prokázat, abyste slevu získali

Hasič – služební průkaz Hasičského záchranného sboru České republiky s fotografií.

Záchranář – písemné potvrzení o zaměstnání ve zdravotní záchranné službě s razítkem a podpisem zaměstnavatele. Osobní údaje z potvrzení budou kontrolovány s občanským průkazem.

Příslušník vězeňské služby a justiční stráže – služební průkaz zaměstnance, který je ve služebním poměru, s fotografií a identifikačním číslem.

Podmínky pro uplatnění slevy

 •  Sleva 50 % platí na jakýkoli nezlevněný sortiment ve značkových prodejnách Pánské obleky BANDI.
 •  Akce IZS NEPLATÍ pro nákup v internetovém obchodě www.BandiVamos.cz, protože se nelze osobně prokázat služebním průkazem.
 • Sleva se nevztahuje na zlevněné zboží a nesčítá se s žádnou jinou slevou či akcí.
 • Slevu nelze uplatnit na dárkové šeky
 • Zboží zakoupené v této akci je možné vyměnit v kamenných prodejnách do dvou dnů od ukončení akce. Zaměstnanci ve výkonu služby Policie ČR, městské a obecní policie mohou tedy vyměnit zboží pouze do 1. 12. 2018. Zaměstnanci Hasičského záchranného sboru ČR, zdravotnické záchranné služby a vězeňské a justiční stráže mohou vyměnit zboží pouze do 19. 12. 2018. Zboží nelze měnit přes e-shop.
 • Akce je platná pouze pro zaměstnance ve výkonu služby Policie ČR, městské či obecní policie, Hasičského záchranného sboru ČR, členy zdravotnické záchranné služby a příslušníky vězeňské a justiční stráže.
 • Podmínkou pro uplatnění slevy 50 % je registrace klienta u BANDI. Při registraci je nutné vyplnit registrační údaje podle platného občanského průkazu. Díky tomu budete moci využít dalších výhod, které BANDI nabízí. Pokud nakoupíte oblečení za více než 3.000 Kč, získáte věrnostní V.I.P. Club kartu BANDI Black, díky které budete mít slevu 5 % na každý další nákup mimo tuto akci a budete moci využít speciálních výhod, které jsou určené pouze věrným klientům.
 • Akce platí pouze v období od 19. listopadu do 29. listopadu 2018 pro zaměstnance ve výkonu služby Policie ČR, městské a obecní policie, a od 7. prosince do 17. prosince 2018 pro zaměstnance Hasičského záchranného sboru ČR, členy zdravotnické záchranné služby a příslušníky vězeňské a justiční stráže.
 • Slevu získá pouze klient, který se prokáže platným originálním služebním průkazem (pro policisty, hasiče, příslušníky vězeňské služby a justiční stráže). Na uniformu či jiné doklady bez fotografie, popřípadě odznaky, nebude brán zřetel. Záchranáři musí předložit potvrzení o zaměstnání s uvedeným druhem práce z oblasti zdravotnické záchranné služby.
 • Sleva neplatí pro občanské pracovníky Policie ČR, městské či obecní policie, hasičského záchranného sboru, vězeňské služby a pracovníky z oblasti zdravotní záchranné služby, jako jsou administrativní pracovníci, technici a jiní.
 • Sleva neplatí pro hasiče podnikových sborů. Podmínkou uplatnění akce pro hasiče je služební poměr a tomu odpovídající služební průkaz.
 • Akce umožňuje opakované nákupy v rámci této akce do počtu tří kusů z každého druhu zboží. Pokud si tedy při prvním nákupu vyberete například dvě košile, můžete při dalším nákupu koupit mimo jiné již pouze jednu košili do počtu tří kusů.
 • Sleva 50 % se vztahuje také na úpravy obleků dle platného ceníku od profesionální krejčové z prodejen Pánské obleky BANDI. Pokud tedy budete potřebovat zkrátit rukávy u saka, délku kalhot, zúžit obvod pasu a jiné, můžete využít slevy 50 % i na tyto služby. Díky upravenému obleku přesně na vaši míru budete vypadat dokonale při jakékoli společenské události. Odborní poradci v prodejnách Pánské obleky BANDI vám rádi pomohou s výběrem toho správného oblečení pro vás.
 • Akce platí i pro ženy, které jsou ve služebním poměru, v zaměstnaneckém poměru jako záchranář, nebo strážník v případě obecní či městské policie. Ty mohou přijít samy, nebo s pánským doprovodem a nakoupit pro něj.
 • Sleva je pouze částečně přenosná. Osoba, která má právo akce využít, může přijít na prodejnu s doprovodem a nakoupit pro něj (kamarád, rodinný příslušník a podobně). Osoba, která má právo akce využít, musí být fyzicky nákupu přítomna a při placení se musí prokázat patřičným dokladem.
 • Slevu nelze uplatnit v případě, že osoba, která má právo akce využít, poskytne svůj průkaz, či jiný doklad jiné osobě. Nelze, aby někdo přinesl služební průkaz od kolegy nebo napsal informační e-mail, že se dostaví syn strážníka městské policie a podobně. Slevu může uplatnit pouze klient, který fyzicky předloží svůj služební průkaz nebo potvrzení o zaměstnání.

Tyto podmínky jsou nastaveny proto, aby se předešlo zneužití akce. BANDI chce pomoci opravdu jen těm, kteří zasvětili svůj pracovní život pomoci druhým a zaslouží si ocenění. Proto bez splnění výše uvedených podmínek při prokázání vašeho zaměstnání není možné slevu nárokovat.

Odpovědi na vaše otázky

Pracuji u Policie České republiky jako administrativní pracovnice. Mohu také využít 50% slevu IZS?
Ne, toto nelze. Pánské obleky BANDI v tuto chvíli poskytují slevu pouze policistům, hasičům, záchranářům a příslušníkům vězeňské služby a justiční stráže, kteří jsou ve služebním poměru. Pro takzvané občanské zaměstnance, jakými jsou administrativní pracovníci, technici a jiní, sleva 50 % neplatí.

Platí tato akce také pro dobrovolné hasiče, nebo hasiče podnikových sborů?
Pro dobrovolné hasiče a hasiče podnikových sborů akce neplatí. Slevu 50 % na veškerý sortiment značky Pánské obleky BANDI může uplatnit pouze hasič z povolání, který je ve služebním poměru a prokáže se platným služebním průkazem.

Pracuji jako strážník městské policie, mohu slevu uplatnit, když jsem žena, nebo akce platí pouze pro muže?
Sleva se vztahuje samozřejmě také na ženy, které pracují ve služebním poměru nebo v zaměstnaneckém poměru jako záchranář či jako strážník v případě obecní či městské policie. Můžete tedy přijít nakoupit sama nebo s pánským doprovodem a nakoupit pro něj. Vždy však musíte být u nákupu fyzicky přítomna a prokázat se platným služebním průkazem.

Můj manžel je policista. Mohu nakoupit místo něj a věnovat mu tak dárek na Vánoce?
Ne, toto bohužel nelze. Při nákupu a uplatnění slevy 50 % musí policista, strážník, hasič nebo příslušník vězeňské služby či justiční stráže osobně předložit platný průkaz s fotografií a záchranář potvrzení o zaměstnání. Tuto akci nemůže samostatně využít rodinný příslušník osoby, která má právo akce využít. Můžete však prodejnu navštívit s manželem a pomoci mu s výběrem.

Je tato akce určená také pro městskou policii z Liberce, kde nemáte prodejnu?
Ano, tato akce je platná pro všechny policisty, strážníky, hasiče, záchranáře, příslušníky vězeňské služby či justiční stráže z celé České republiky. Navštívit můžete kteroukoli pobočku BANDI. Podívejte se, kde je vaše nejbližší prodejna Pánské obleky BANDI.

Nedostanu se k vám na prodejnu. Můžu využít slevy a nakoupit ve vašem e-shopu www.BandiVamos.cz?
Akci lze využít pouze v kamenných prodejnách Pánské obleky BANDI. Akce neplatí pro internetový obchod www.BandiVamos.cz. Aby hasič, policista, strážník, záchranář nebo příslušník vězeňské služby a justiční stráže mohl slevu uplatnit, musí se totiž osobně prokázat platným služebním průkazem nebo potvrzením o zaměstnání.

Stačí mi pro legitimaci odznak?
K tomu, abychom vám mohli poskytnout slevu 50 %, musíme mít jistotu, že jste opravdu policista. Proto pouze předložení odznaku nestačí. Dostatečným důkazem je pouze váš služební průkaz s fotografií. Je to z toho důvodu, že se vždy najdou lidé, kteří budou chtít akce zneužít a prodejci nemají možnost zjistit, zda je odznak pravý nebo platný.

Obdržel jsem vánoční voucher v hodnotě 200 Kč. Můžu jej uplatnit i se slevou 50 %?
Uplatnit ho nemůžete, protože slevy se nesčítají. Vánoční voucher můžete někomu věnovat, nebo jej uplatnit při dalším nákupu.

Už jsem u vás několikrát nakoupil a mám věrnostní VIP Club kartu BANDI se slevou 5 %. Můžu ji využít ještě navíc k nákupu?
Ne, slevy se totiž při této výjimečné akci nesčítají.

Mám kartu Sphere Card a všiml jsem si, že jste v tomto slevovém programu zařazeni. Můžu tuto kartu využít, abych získal další slevu ještě k těm 50 %?
Žádné další slevy se v případě této výjimečné akce nesčítají. Proto slevu na kartu Sphere Card nemůže společně s 50% slevou uplatnit. Pokud se prokážete platným služebním průkazem, dostanete slevu 50 % na veškerý nezlevněný sortiment.

Musím přijít v uniformě?
Ne, to samozřejmě nemusíte. K prokázání musíte mít u sebe pouze platný služební průkaz s fotografií. Záchranáři musí mít potvrzení o zaměstnání, které zkontrolujeme s jejich občanským průkazem.

Pracuji jako voják z povolání. Vztahuje se tato akce také na vojenskou policii?
Na vojenskou policii se akce nevztahuje. Platí pouze pro Policii ČR, městskou či obecní policii, Hasičský záchranný sbor ČR, poskytovatele zdravotnické záchranné služby a příslušníky Vězeňské služby ČR a justiční stráže.

Mohu využít tuto slevu na již zlevněné zboží?
Akce sleva 50 % pro členy IZS nelze využít na již zlevněné zboží v jiné akci či ve výprodeji. Slevy se totiž při této výjimečné akci nedají kombinovat a nesčítají se.

Pokud si myslíte, že by se tato stránka mohla líbit někomu z vašich přátel, sdílejte ji na svém profilu:

Nenechte si ujít novinky

Zadejte svůj e-mail a díky pravidelným newsletterům vám neuniknou žádné novinky, akce ani výprodeje.
Budete vždy držet krok s aktuálními módními trendy. A navíc ušetříte.

i
Nenechte si ujít jedinečné tipy na slevy, akce a výprodeje, díky kterým ušetříte až několik tisíc. Neuniknou vám ani novinky a užitečné rady, které vám zajistí, že budete oblečeni správně a podle nejnovějších módních trendů. Dáme vám o nich vědět pravidelně (nejvíce 1x týdně) prostřednictvím newsletteru.