Aktuality

Navštivte nově přestěhovanou značkovou prodejnu Pánské obleky BANDI v Českých Budějovicích

Českobudějovická prodejna Pánské obleky BANDI je přestěhována. Z původních prostor na ulici Pražská třída byla přemístěna do nových a větších prostor v Retail parku Okružní na ulici Za Otýlií. Přečtěte si, na co se můžete v nově přemístěné prodejně těšit.

Nově přestěhovaná prodejna Pánské obleky BANDI v Českých Budějovicích
Nově přestěhovaná prodejna Pánské obleky BANDI v Českých Budějovicích

Co vám zpříjemní nákup

  • Díky prostornému a neplacenému parkovišti přímo před prodejnou si nemusíte lámat hlavu s tím, kde zaparkujete.
  • Ať už se do prodejny vydáte sami nebo s celou rodinou, vždy budete mít dostatek prostoru na to, abyste se pohodlně usadili a vychutnali si při nakupování i lahodnou kávu. V příjemné a přátelské atmosféře se tak obléknete do práce, na společenské události i pro volný čas.
  • Nemusíte se bát toho, že by vás při vybírání oblečení rušili jiní zákazníci v prodejně. Díky důmyslnému uspořádání prodejny budete mít maximální soukromí, klid i dostatek času na výběr ideálního oblečení pro každou příležitost.

Jak se do prodejny dostanete?

Prodejna se nachází v Retail parku Okružní, které disponuje velkým parkovištěm pro váš pohodlný nákup. Pokud se tedy rozhodnete přijet do prodejny autem, stačí zaparkovat vaše vozidlo přímo před prodejnou, kde je několik desítek volných parkovacích míst. Podívejte se na mapu, abyste si udělali lepší představu o poloze značkové prodejny Pánské obleky BANDI České Budějovice.

Jak se dostanete k nově přestěhované prodejny v Českých Budějovicích
Pokud si myslíte, že by se tato stránka mohla líbit někomu z vašich přátel, sdílejte ji na svém profilu:

Nenechte si ujít novinky

Zadejte svůj e-mail a díky pravidelným newsletterům vám neuniknou žádné novinky, akce ani výprodeje.
Budete vždy držet krok s aktuálními módními trendy. A navíc ušetříte.

    i
    Nenechte si ujít jedinečné tipy na slevy, akce a výprodeje, díky kterým ušetříte až několik tisíc. Neuniknou vám ani novinky a užitečné rady, které vám zajistí, že budete oblečeni správně a podle nejnovějších módních trendů. Dáme vám o nich vědět pravidelně (nejvíce 1x týdně) prostřednictvím newsletteru.