Aktuality

Nenechte si ujít poslední šanci pořídit dětské značkové obleky BANDI

Chystáte se s dětmi na svatbu, oslavu jubilea nebo jinou společenskou událost? Potřebujete koupit slušivý chlapecký oblek? Pak vám doporučujeme navštívit značkovou prodejnu Pánské obleky BANDI v Praze-Vysočanech. Právě nyní a pouze tam pořídíte dětské obleky, košile i doplňky za skvělé ceny.

Pouze nyní pořídíte dětské obleky za skvělé ceny
Pouze nyní pořídíte dětské obleky za skvělé ceny

Elegantní chlapecké obleky, košile i doplňky

Stejně jako u pánských obleků, i u těch dětských vybírejte z několika barev i provedení. Oblek pak doplňte košilí bílou, barevnou nebo třeba i vzorovanou. Aby to vašemu synovi, vnukovi nebo synovci slušelo, jsou v nabídce také jedinečné doplňky, například kravaty nebo motýlky. Snadno tak vytvoříte outfit pro všechny společenské příležitosti.

Modrý dětský oblek BANDI s vestou
Modrý dětský oblek BANDI s vestou
Dětský oblek BANDI s bordó doplňky
Dětský oblek BANDI s bordó doplňky

Z jakých velikostí můžete vybírat?

V nabídce najdete obleky i košile od malých velikostí 68–116, přes střední velikosti 122–146 až po velikosti velké 152–158 a 164–170. Díky širokému výběru se nemusíte bát, že byste nevybrali skvěle padnoucí oblek. Pokud by přece jen oblek neseděl tak, jak by měl, v prodejně je vám k dispozici zkušená krejčová, která jej v případě potřeby upraví přesně na míru.

Kde oblek i další dětskou módu koupíte?

Přijďte si dětský oblek vyzkoušet do značkové prodejny Pánské obleky BANDI v Praze-Vysočanech. Pozor, dětské společenské oblečení a doplňky pořídíte pouze v této prodejně. S nákupem neotálejte, abyste měli větší výběr velikostí. Podívejte se, kde prodejnu najdete:

Pánské obleky BANDI Praha 9 – Vysočany
Kolbenova 882/5A
190 00  Praha 9 – Vysočany
Zobrazit na mapě

Pokud si myslíte, že by se tato stránka mohla líbit někomu z vašich přátel, sdílejte ji na svém profilu:

Nenechte si ujít novinky

Zadejte svůj e-mail a díky pravidelným newsletterům vám neuniknou žádné novinky, akce ani výprodeje.
Budete vždy držet krok s aktuálními módními trendy. A navíc ušetříte.

i
Nenechte si ujít jedinečné tipy na slevy, akce a výprodeje, díky kterým ušetříte až několik tisíc. Neuniknou vám ani novinky a užitečné rady, které vám zajistí, že budete oblečeni správně a podle nejnovějších módních trendů. Dáme vám o nich vědět pravidelně (nejvíce 1x týdně) prostřednictvím newsletteru.