Aktuality

Nová svatební kolekce – oblékněte se ve stylu nejnovějších módních trendů

Budete se ženit, nebo jste dostali pozvánku na svatbu? Již nyní se můžete obléknout do elegantního obleku z nové svatební kolekce, která byla pečlivě navržená ve stylu nejnovějších módních trendů.  Celý outfit navíc oživíte i módní košilí, koženou obuví a slavnostními doplňky. Podívejte se, v jakém svatebním oblečení uděláte perfektní dojem.

Nová svatební kolekce – oblékněte se dokonale
Nová svatební kolekce – oblékněte se dokonale

Světle modrý oblek Olivero – v obleku z limitované kolekce ženich perfektně vynikne

Chcete podtrhnout vaši jedinečnou roli ženicha a odlišit se od svatebních hostů? Pak vám doporučujeme světle modrý oblek Olivero, u kterého si můžete vybrat zvlášť velikost saka a kalhot. Oblek je ušitý z exkluzivní látky, kterou tvoří kombinace lnu a bavlny. Jedná se tak o ideální volbu i pro horké letní dny. Navíc jej můžete sladit s vestou a doplňky ze stejné limitované kolekce. Podívejte se na jedinečné doplňky, které dotáhnou váš elegantní vzhled k dokonalosti.

Pánský oblek Olivero – podtrhne jedinečnou roli ženicha
Pánský oblek Olivero – podtrhne jedinečnou roli ženicha

Černý oblek Mezzaro – klasická elegance pro všechny

Vsaďte na klasiku, se kterou vždy uděláte jen ten nejlepší dojem. Černý oblek je dokonalou volbou pro ženicha, svědka i svatebního hosta. Oblek snadno doplníte košilí jakékoli barvy. Svatba je slavnostní událostí konanou zejména v letních měsících a přes den, proto se pro ni hodí světlé odstíny barev. Ženichům doporučujeme sladit se s nevěstou pomocí košile. Má nevěsta bílé šaty? Pak zvolte i vy bílou košili. Vyberte si z široké nabídky elegantních košil pro ženichy i svatebčany.

Pánský oblek Mezzaro – s černým oblekem uděláte vždy skvělý dojem
Pánský oblek Mezzaro – s černým oblekem uděláte vždy skvělý dojem

Šedý oblek Gabaldi – ideální volba pro jarní a letní měsíce

Světle a tmavě šedé nitky obleku vytváří žíhaný efekt a dodají na výjimečnosti ženichovi i svatebnímu hostovi. Světlejší barva se dokonale hodí ke slavnostní atmosféře i letním měsícům. Pro formálnější svatby doporučujeme šedý oblek zkombinovat s černou obuví. Na méně formálních svatbách uděláte skvělý dojem i s hnědou obuví. Podívejte se na elegantní koženou obuv, která perfektně doplní váš módní vzhled.

Pánský oblek Gabaldi – skvěle padne ženichovi i svatebnímu hostovi
Pánský oblek Gabaldi – skvěle padne ženichovi i svatebnímu hostovi

Modrý pololesklý oblek Alzati – podtrhne slavnostní vzhled ženicha

Pololesklý oblek je ideální volbou na svatbu i další slavnostní události. Módní modrou barvu skvěle doplňují designové prvky, jako je tmavě modrý lem na kapsách a límci saka, které přidají vašemu vzhledu na osobitosti. K slavnostnímu nádechu obleku se perfektně hodí košile s dvojitou nebo univerzální manžetou, kterou snadno doplníte o manžetové knoflíčky. Prohlédněte si luxusní manžetové knoflíčky navržené ve stylu nejnovějších módních trendů.

Modrý oblek Alzati – budete v něm vypadat opravdu elegantně
Modrý oblek Alzati – budete v něm vypadat opravdu elegantně

Kde novou svatební kolekci koupíte?

Přijďte si obleky i další svatební oblečení z nové kolekce vyzkoušet do kterékoli prodejny Pánské obleky BANDI. Odborní poradci vám vždy rádi pomohou s výběrem tak, abyste vypadali dokonale. Podívejte se, kde najdete vaši nejbližší značkovou prodejnu Pánské obleky BANDI. Chcete si pořídit například společenskou košili nebo svatební doplňky? Pak můžete nakupovat i z pohodlí vašeho domova v e-shopu www.BandiVamos.cz.

Tipy pro vás

Věděli jste, že se u BANDI můžete obléknout zcela zadarmo a že si můžete odnést to nejdražší oblečení a nic neplatit? Přečtěte si, jak se obléknout zadarmo.

Máte letos svatbu? Získejte exkluzivních 100.000 Kč za vaši svatební fotografii. Podívejte se, jak můžete získat tento mimořádný svatební dar.

Pokud si myslíte, že by se tato stránka mohla líbit někomu z vašich přátel, sdílejte ji na svém profilu:

Nenechte si ujít novinky

Zadejte svůj e-mail a díky pravidelným newsletterům vám neuniknou žádné novinky, akce ani výprodeje.
Budete vždy držet krok s aktuálními módními trendy. A navíc ušetříte.

i
Nenechte si ujít jedinečné tipy na slevy, akce a výprodeje, díky kterým ušetříte až několik tisíc. Neuniknou vám ani novinky a užitečné rady, které vám zajistí, že budete oblečeni správně a podle nejnovějších módních trendů. Dáme vám o nich vědět pravidelně (nejvíce 1x týdně) prostřednictvím newsletteru.