Aktuality

Nová značková prodejna Pánské obleky BANDI na Slovensku

Luxusní pánská móda v Bratislavě

Nová značková prodejna Pánské obleky BANDI na Slovensku otevřela zákazníkům své dveře 3. prosince 2018. Také v bratislavské prodejně se můžete těšit na profesionální servis odborných poradců, příjemnou atmosféru a především prvotřídní sortiment značkové pánské módy BANDI. Kde prodejnu najdete?

První prodejna Pánské obleky BANDI na Slovensku
První prodejna Pánské obleky BANDI na Slovensku

Luxusní prodejna Pánské obleky BANDI se nachází v Bratislavě-Ružinově v nákupním centru Korzo, hned vedle OC Avion. Přijďte se obléknout od hlavy až k patě pro jakoukoli příležitost, například do práce nebo pro nadcházející plesovou sezónu. Odborní poradci vám ZDARMA pomohou s výběrem tak, abyste vypadali skvěle a na své okolí udělali ten nejlepší dojem.

Nakoupíte zde také originální vánoční dárky, které udělají radost každému muži. Potěšte vašeho přítele, manžela nebo tátu například originálním parfémem či luxusní koženou peněženkou od BANDI.

Podívejte se, kdy má bratislavská prodejna otevřeno.

Pokud si myslíte, že by se tato stránka mohla líbit někomu z vašich přátel, sdílejte ji na svém profilu:

Nenechte si ujít novinky

Zadejte svůj e-mail a díky pravidelným newsletterům vám neuniknou žádné novinky, akce ani výprodeje.
Budete vždy držet krok s aktuálními módními trendy. A navíc ušetříte.

    i
    Nenechte si ujít jedinečné tipy na slevy, akce a výprodeje, díky kterým ušetříte až několik tisíc. Neuniknou vám ani novinky a užitečné rady, které vám zajistí, že budete oblečeni správně a podle nejnovějších módních trendů. Dáme vám o nich vědět pravidelně (nejvíce 1x týdně) prostřednictvím newsletteru.