Aktuality

Nové kárované obleky BANDI – ideální volba do zaměstnání

Hledáte jedinečný pánský oblek do práce? Doplňte váš pracovní šatník o károvaný oblek BANDI, ve kterém budete vypadat vždy profesionálně a elegantně. V károvaném obleku uděláte perfektní dojem v kanceláři, na pracovní schůzce i na obchodním jednání.

Navíc jej vynosíte i ve volném čase. Kárované sako nebo vestu snadno zkombinujete s volnočasovými kalhotami i riflemi. K oblekovým kalhotám si můžete obléknout například svetr a košili na rozhalenku. Budete tak dokonale oblečeni na večeři v restauraci, do kina nebo na rande.

Podívejte se na exkluzivní modely károvaných obleků BANDI z nejnovější kolekce.

Pánský oblek Ortisey – manažerský outfit
Pánský oblek Ortisey – manažerský outfit

Pánský oblek BANDI, model SLIM FIT Ortisey

V jedinečném obleku Ortisey doplněném o klasické střihové prvky budete vypadat vždy elegantně. Vlněný materiál obleku je navíc prodyšný a příjemný na dotek, proto se v něm budete cítit pohodlně po celý den. Pánský oblek skvěle využijete v kanceláři, na obchodní schůzce i na pracovní poradě.

Váš elegantní outfit oživí károvaná vesta SLIM Ortisey, kterou vynosíte mimo práci také na volný čas.

Pánský oblek Intelvi – dokonalá volba do kanceláře i na obchodní jednání
Pánský oblek Intelvi – dokonalá volba do kanceláře i na obchodní jednání

Pánský oblek BANDI, model SLIM FIT Intelvi

Tmavě modrý pánský oblek Intelvi s decentním károvaným vzorem perfektně podtrhne váš profesionální vzhled v práci. Díky kvalitní látce se vám oblek nebude tolik mačkat, proto budete působit po celý den upraveným dojmem. Skvěle jej vynosíte v kanceláři, na pracovním obědě i obchodním jednání.

Doplňte váš outfit také pánskou vestou SLIM Intelvi ve stejném provedení. Kdykoli si tak v práci budete moci odložit sako, aniž byste porušili pravidla společenského odívání. A to oceníte nejen v letních měsících.

Pánský oblek Cubetto – károvaný oblek pro všechny příležitosti
Pánský oblek Cubetto – károvaný oblek pro všechny příležitosti

Pánský oblek BANDI, model TAILORED FIT Cubetto

Hledáte pánský oblek, kterým se decentně odlišíte od jiných mužů? Pak je pro vás elegantní černošedý oblek Cubetto s jemným vzorem dokonalou volbou. Oblek je ušitý z kvalitní látky s vysokým podílem vlny, díky tomu se v něm budete cítit příjemně během celého dne. Vynosíte jej v práci i ve volném čase.

Tip navíc

Nepodceňujte význam oblečení do práce. Přečtěte si, čeho se při výběru outfitu do zaměstnání vyvarovat, pokud chcete být úspěšní.

Pokud si myslíte, že by se tato stránka mohla líbit někomu z vašich přátel, sdílejte ji na svém profilu:

Nenechte si ujít novinky

Zadejte svůj e-mail a díky pravidelným newsletterům vám neuniknou žádné novinky, akce ani výprodeje.
Budete vždy držet krok s aktuálními módními trendy. A navíc ušetříte.

    i
    Nenechte si ujít jedinečné tipy na slevy, akce a výprodeje, díky kterým ušetříte až několik tisíc. Neuniknou vám ani novinky a užitečné rady, které vám zajistí, že budete oblečeni správně a podle nejnovějších módních trendů. Dáme vám o nich vědět pravidelně (nejvíce 1x týdně) prostřednictvím newsletteru.