Aktuality

Oblékněte se na ples jako známý český herec Martin Stránský

Tvář módní značky Pánské obleky BANDI

Martina Stránského si jistě vybavíte z mnoha úspěšných českých seriálů i filmů. Například z Ordinace v růžové zahradě nebo z velkofilmu Habermannův mlýn. Jeho charismatický hlas je věhlasný. Propůjčil ho také proslulému seriálu Dr. House, kde nadaboval hlavní roli.

Herec Martin Stránský doporučuje Pánské obleky BANDI

Martin Stránský rád obléká pánskou společenskou módu, která je součástí jeho šatníku již mnoho let. Moc dobře ví, že šaty dělají člověka, obzvláště pokud jdete na ples. Proto se na ples obléká ve značkových prodejnách Pánské obleky BANDI. Podílel se také na natáčení plesové reklamy „Jdeš na ples“. Podívejte se na výsledný spot, kde se vedle Martina Stránského objeví další herecká hvězda Petr Štěpánek nebo Vojtěch Babišta.

Chcete se také obléknout na ples jako dokonalý elegán? Vyberte si z řady obleků na ples, které doporučuje herec Martin Stránský.

Martin Stránský ve smokingu Capo black

Pokud se chystáte na ples nebo jinou slavnostní událost, kde je předepsaný dress code Black Tie, pak zvolte pánský smoking Capo Black.

Pokud si myslíte, že by se tato stránka mohla líbit někomu z vašich přátel, sdílejte ji na svém profilu:

Nenechte si ujít novinky

Zadejte svůj e-mail a díky pravidelným newsletterům vám neuniknou žádné novinky, akce ani výprodeje.
Budete vždy držet krok s aktuálními módními trendy. A navíc ušetříte.

    i
    Nenechte si ujít jedinečné tipy na slevy, akce a výprodeje, díky kterým ušetříte až několik tisíc. Neuniknou vám ani novinky a užitečné rady, které vám zajistí, že budete oblečeni správně a podle nejnovějších módních trendů. Dáme vám o nich vědět pravidelně (nejvíce 1x týdně) prostřednictvím newsletteru.