Bandi » Aktuality » Tipy na dokonalé outfity pro ženicha

Aktuality

Tipy na dokonalé outfity pro ženicha

Chcete být nejlépe oblečeným mužem na vaší svatbě, aby na vás byla nevěsta pyšná? Podívejte se na příklady dokonalých outfitů, ve kterých uděláte jako ženich ten nejlepší dojem.

Základem je perfektně padnoucí oblek. Vybírat můžete z různých barev, provedení a střihů. Prohlédněte si varianty svatebních obleků, které vycházejí z aktuálních módních trendů.

Příklad dokonalého outfitu pro ženicha – hnědý oblek
Příklad dokonalého outfitu pro ženicha – hnědý oblek
Příklad dokonalého outfitu pro ženicha – šedý oblek
Příklad dokonalého outfitu pro ženicha – šedý oblek
Příklad dokonalého outfitu pro ženicha – krémový oblek
Příklad dokonalého outfitu pro ženicha – krémový oblek

Pánský oblek BANDI, model SLIM FIT Sulono

Hnědý pánský oblek Sulono dodá vašemu vzhledu na jedinečnosti. Pokud jej zkombinujete s košilí na manžetové knoflíčky, slavnostní kravatou a hnědými botami, budete vypadat slavnostně a uděláte perfektní dojem. Dokonalá je i kombinace se svatební vestou nebo motýlkem. Hnědý oblek v matném provedení navíc po svatbě skvěle využijete do práce i na denní společenské události, jako jsou svatby, oslavy jubileí a podobně.

Pánský oblek Sulono – příklad outfitu
Pánský oblek Sulono – příklad outfitu

Pánský oblek BANDI, model COMFORT FIT Dorian

V pánském obleku Dorian, který je ušitý z lesklé látky v šedé barvě, budete působit velmi slavnostně. Mezi svatebčany jako ženich perfektně vyniknete i díky špičatým píkovým klopám saka, které tvoří černá a šedá látka. Tato efektní barevná kombinace zdobí i kapsy saka.

Pánský oblek Dorian – příklad outfitu
Pánský oblek Dorian – příklad outfitu

Pánský oblek BANDI, model SLIM Bianchiro

Pokud rádi nosíte bílou barvu, neměl by vaší pozornosti uniknout exkluzivní bílý oblek Bianchiro, který je ideální volbou pro svatby v letních měsících. Díky světlé barvě a kvalitnímu materiálu se v něm budete cítit příjemně i při slunečném počasí. To oceníte při venkovním obřadu i focení, kdy se v obleku nebudete zbytečně potit.

Pánský oblek Bianchiro – příklad outfitu
Pánský oblek Bianchiro – příklad outfitu

Doplňky, které vás odliší od svatebních hostů

Ujistěte se, že si vás nikdo nesplete se svatebním hostem, a oživte váš outfit svatební vestou, slavnostní kravatou, motýlkem nebo regatou. Nezapomeňte se sladit se šaty vaší nevěsty. Pokud má nevěsta bílé šaty, zvolte bílou kravatu. Takto perfektně sladěni budete nejlépe oblečeným párem na vaší svatbě. Prohlédněte si slavnostní vestysvatební kravaty, regaty a motýlky, ve kterých zaručeně oslníte.

Tip pro vás

Stále si nejste jisti, jak se sladit s nevěstou? Přečtěte si o tom více v článku Jak sladit ženicha s nevěstou, aby vypadali jako pár.

Pokud si myslíte, že by se tato stránka mohla líbit někomu z vašich přátel, sdílejte ji na svém profilu:

Nenechte si ujít novinky

Zadejte svůj e-mail a díky pravidelným newsletterům vám neuniknou žádné novinky, akce ani výprodeje.
Budete vždy držet krok s aktuálními módními trendy. A navíc ušetříte.

i
Nenechte si ujít jedinečné tipy na slevy, akce a výprodeje, díky kterým ušetříte až několik tisíc. Neuniknou vám ani novinky a užitečné rady, které vám zajistí, že budete oblečeni správně a podle nejnovějších módních trendů. Dáme vám o nich vědět pravidelně (nejvíce 1x týdně) prostřednictvím newsletteru.