Aktuality

Využijte jedinečné nabídky a nenechávejte nakupování dárků na poslední chvíli

Vymyslet dárek pro nejbližší osobu není snadný úkol, a proto ho mnoho lidí odkládá. To je však velmi stresující. Neotálejte s nákupem vánočních dárků svým blízkým a dopřejte si klidné svátky plné pohody a odpočinku. Pouze nyní máte jedinečnou šanci nakoupit vánoční dárky, kterými uděláte radost tátovi, synovi, manželovi, kamarádovi nebo také kolegovi z práce.

Nakupte dárky včas a vyhněte se předvánočnímu stresu
Nakupte dárky včas a vyhněte se předvánočnímu stresu

Přemýšlíte nad dárkem a na nic nemůžete přijít? Doporučujeme vám například elegantní košile. Vybírat můžete z mnoha druhů a barev, prohlédněte si širokou nabídku pánských košil. Perfektní volba je také originální parfém BANDI Aprimé for Men, který potěší každého muže. Doplnit jej můžete vodou po holení ze stejné série. Podívejte se na další tipy na vánoční dárky a udělejte radost svým blízkým.

Trápí vás myšlenka, že vyberete špatnou velikost nebo dárek, který se nebude líbit? Prodloužená doba pro výměnu zboží platí již od 1. listopadu 2019 do 15. ledna 2020, proto můžete všechny starosti pustit z hlavy. Obdarovanému zůstane dostatek času, aby si vše vyzkoušel nebo si vybral to, co se mu líbí.

Formulář pro výměnu zboží nemusíte nikde hledat ani tisknout. Jednoduše jej dostanete spolu se zásilkou. Tato akce však platí pouze na výměnu zboží, nelze tedy žádat vrácení peněz.

Tip pro vás

Nebaví vás balení dárků do balicího papíru? Vložte je do luxusní krabičky BANDI a udělejte tak perfektní dojem. Prohlédněte si širokou nabídku dárkových krabiček.

Pokud si myslíte, že by se tato stránka mohla líbit někomu z vašich přátel, sdílejte ji na svém profilu:

Nenechte si ujít novinky

Zadejte svůj e-mail a díky pravidelným newsletterům vám neuniknou žádné novinky, akce ani výprodeje.
Budete vždy držet krok s aktuálními módními trendy. A navíc ušetříte.

i
Nenechte si ujít jedinečné tipy na slevy, akce a výprodeje, díky kterým ušetříte až několik tisíc. Neuniknou vám ani novinky a užitečné rady, které vám zajistí, že budete oblečeni správně a podle nejnovějších módních trendů. Dáme vám o nich vědět pravidelně (nejvíce 1x týdně) prostřednictvím newsletteru.