Aktuality

Získejte krabičku za 1 Kč a ušetřete váš čas i peníze při balení dárků

Je pro vás balení dárků noční můrou? Zapomeňte na metry balicího papíru a lepící pásky. Díky praktickým dárkovým krabičkám proměníte váš dárek v luxusní během chvilky. Pouze nyní navíc můžete získat dárkové krabičky za 1 Kč. Jak na to?

Darujte vašim blízkým dokonale zabalený dárek
Darujte vašim blízkým dokonale zabalený dárek

Pokud nakoupíte v e-shopu www.BandiVamos.cz nebo v kterékoli značkové prodejně BANDI oblečení, obuv či doplňky nad 1.400 Kč, nemusíte si dělat starosti s balením dárků. Jak je to možné? K nákupu totiž získáte exkluzivní dárkovou krabičku za 1 Kč. Můžete tak vašim blízkým pořídit dárek a hned jej vložit do krabičky. Budete dokonale připraveni na Vánoce i další příležitosti. Pozor, tato akce trvá od 1. 12. do 23. 12. 2020. Nepromeškejte jedinečnou příležitost darovat opravdu luxusní dárek.

Vybírejte ze tří velikostí krabiček

Bojíte, že váš dárek bude na krabičku příliš velký nebo naopak příliš malý? Právě proto máte na výběr tři velikosti. Velká krabička je ideální volbou, pokud chcete darovat například elegantní košili. Do střední velikosti se perfektně vejde kožený opasek nebo pohodlný svetr. A malou oceníte v případě, že muži darujete stylové boxerky.

Tip pro vás

Nevíte, co koupit vašim blízkým k Vánocům? Inspirujte se jedinečnými tipy na dárky, které opravdu potěší každého muže.

Pokud si myslíte, že by se tato stránka mohla líbit někomu z vašich přátel, sdílejte ji na svém profilu:

Nenechte si ujít novinky

Zadejte svůj e-mail a díky pravidelným newsletterům vám neuniknou žádné novinky, akce ani výprodeje.
Budete vždy držet krok s aktuálními módními trendy. A navíc ušetříte.

    i
    Nenechte si ujít jedinečné tipy na slevy, akce a výprodeje, díky kterým ušetříte až několik tisíc. Neuniknou vám ani novinky a užitečné rady, které vám zajistí, že budete oblečeni správně a podle nejnovějších módních trendů. Dáme vám o nich vědět pravidelně (nejvíce 1x týdně) prostřednictvím newsletteru.