Bandi » Aktuality » Získejte vánoční dárkový poukaz BANDI v hodnotě 200 Kč

Aktuality

Získejte vánoční dárkový poukaz BANDI v hodnotě 200 Kč

Nakupujte dárky k Vánocům chytře a šetřete své peníze. Nyní získáte VÁNOČNÍ DÁRKOVÝ POUKAZ v hodnotě 200 Kč ke každému nákupu ve značkových prodejnách Pánské obleky BANDI nebo v e-shopu www.BandiVamos.cz, a to se vyplatí.

Poukaz skvěle využijete při nákupu originálních vánočních dárků od BANDI, které zaručeně potěší každého muže. Vyhněte se předvánočnímu stresu a pohodlně vyberte ten nejlepší dárek. Pokud nakoupíte nad 1.000 Kč, můžete uplatnit slevový poukaz a ušetříte 200 Kč. Stačí jej pouze předložit.

Vánoční dárkový poukaz BANDI v hodnotě 200 Kč
Vánoční dárkový poukaz BANDI v hodnotě 200 Kč

Víte, jaký dárek muže opravdu potěší?

Jasnou trefou do černého jsou stylové manžetové knoflíčky BANDI. Tento pánský šperk, který skvěle umocní luxusní vzhled muže, pořídíte již od 199 Kč. Podívejte se na kompletní nabídku manžetových knoflíčků BANDI.

Dokonalým dárkem je i kvalitní a pohodlná pánská košile BANDI. Prohlédněte si košile různých střihů, barev a vzorů a vyberte tu, která nejlépe padne.

Pokud chcete být opravdu originální, darujte výjimečný parfém a vodu po holení z edice BANDI Aprimé for Men.

Vánoční dárkový poukaz můžete použít na cokoli

Vybírat můžete například i z široké nabídky pánských svetrů, společenských vest, kravat, motýlků, šátků, šál, rukavic, obuvi a mnoha dalších druhů oděvů a doplňků. Objevíte zde množství jedinečných dárků, kterými muže určitě potěšíte.

Udělejte radost luxusním dárkem, který ohromí vaše blízké a bude je provázet po nespočet jedinečných okamžiků a událostí.

Neváhejte a navštivte vaši nejbližší značkovou prodejnu Pánské obleky BANDI, kde se vám bude ZDARMA věnovat profesionální tým odborných poradců. Pomohou vám vybrat ten nejlepší dárek pro vaše muže. Zažijte luxusní atmosféru nákupu v prodejnách BANDI.

Podmínky akce

Jak poukaz získat? Vánoční dárkový poukaz dostanete od 13. 9. 2018 ke každému nákupu ve značkových prodejnách Pánské obleky BANDI i v e-shopu www.BandiVamos.cz. Pečlivě si jej uschovejte. Využít jej můžete při jakémkoli nákupu nad 1.000 Kč. Pozor, platí pouze od 1. 11. do 23. 12. 2018.

Tip pro vás

Přemýšlíte, jak dárek zabalit, aby vypadal opravdu výjimečně? Vložte jej do exkluzivní dárkové krabičky BANDI, která podtrhne jeho luxus.

Pokud si myslíte, že by se tato stránka mohla líbit někomu z vašich přátel, sdílejte ji na svém profilu:

Nenechte si ujít novinky

Zadejte svůj e-mail a díky pravidelným newsletterům vám neuniknou žádné novinky, akce ani výprodeje.
Budete vždy držet krok s aktuálními módními trendy. A navíc ušetříte.

i
Nenechte si ujít jedinečné tipy na slevy, akce a výprodeje, díky kterým ušetříte až několik tisíc. Neuniknou vám ani novinky a užitečné rady, které vám zajistí, že budete oblečeni správně a podle nejnovějších módních trendů. Dáme vám o nich vědět pravidelně (nejvíce 1x týdně) prostřednictvím newsletteru.