BANDI radí

Jak se obléknout na pohřeb, abyste vyjádřili úctu zesnulému?

Pro většinu událostí můžete zvolit outfit i mimo doporučení společenské etikety, aniž byste někoho hluboce urazili. Na pohřbu to však neplatí. Tuto událost vnímají zejména pozůstalí velice citlivě, a proto byste si měli dát záležet na tom, abyste byli oblečeni správně.

Dejte si záležet na výběru oblečení, abyste jím neurazili pozůstalé
Dejte si záležet na výběru oblečení, abyste jím neurazili pozůstalé

Základem je správný výběr obleku

Nezáleží na tom, jestli se pohřeb koná v kostele nebo na jiném místě. Jedná se o vysoce formální a citlivou událost a podle toho byste se měli obléknout. Proto volte matný černý oblek, který je pro tuto událost jedinou správnou volbou. Prohlédněte si obleky vhodné na pohřeb, ve kterých dáte pozůstalým najevo, jak moc jste si zesnulého vážili.

Nezapomeňte také na další nezbytné součásti outfitu

Černý oblek doplňte bílou košilí a černou kravatou. Samozřejmostí je i černá matná kožená obuv a s ní sladěný černý kožený opasek. Pokud je venku chladno a v samotném obleku by vám byla zima, nezapomeňte také na kabát nebo plášť černé barvy. Pouze ten vám spolehlivě zakryje oblekové sako a nenaruší váš formální outfit.

Kde pořídíte oblečení na pohřeb?

Pokud si chcete být jistí, že se na pohřeb obléknete správně, navštivte kteroukoli značkovou prodejnu BANDI. S výběrem obleku, košile, obuvi i doplňků vám pomůže profesionální tým odborných poradců. Podívejte se, kde se nachází vaše nejbližší prodejna Pánské obleky BANDI.

Pokud si myslíte, že by se tato stránka mohla líbit někomu z vašich přátel, sdílejte ji na svém profilu:

Nenechte si ujít novinky

Zadejte svůj e-mail a díky pravidelným newsletterům vám neuniknou žádné novinky, akce ani výprodeje.
Budete vždy držet krok s aktuálními módními trendy. A navíc ušetříte.

i
Nenechte si ujít jedinečné tipy na slevy, akce a výprodeje, díky kterým ušetříte až několik tisíc. Neuniknou vám ani novinky a užitečné rady, které vám zajistí, že budete oblečeni správně a podle nejnovějších módních trendů. Dáme vám o nich vědět pravidelně (nejvíce 1x týdně) prostřednictvím newsletteru.