BANDI radí

Věděli jste, že některé kravaty se na ples absolutně nehodí?

Kravaty s šikmými (diagonálními) pruhy si muži velice oblíbili. Není se čemu divit. V práci s ní rozhodně uděláte perfektní dojem. Ať už se chystáte například do kanceláře, na poradu nebo na pracovní pohovor, budete vypadat jako dokonalý profesionál. Co vám však hrozí, když si ji vezmete na ples?

Jednobarevná lesklá kravata na ples
Jednobarevná lesklá kravata na ples

Na plese byste v takové kravatě mohli působit, že jste si zrovna odskočili z práce. Okolí by mohlo snadno nabýt dojmu, že jste se pro tuto slavnostní událost vůbec nepřevlékli. I kdyby se vám taková kravata líbila sebevíce, nechte ji raději doma a volte kravatu jednobarevnou. Vybírejte například z lesklých i matných odstínů v moderním úzkém nebo klasickém střihu.

Podívejte se, jaké kravaty jsou ideální volbou na ples.

Kravata s diagonálními (šikmými) pruhy se skvěle hodí do zaměstnání
Kravata s diagonálními (šikmými) pruhy se skvěle hodí do zaměstnání

Tip pro vás

Víte, jakou kravatu zvolit na obchodní jednání? Přečtěte si o tom v článku, jakou kravatu by měl zvolit manažer na první obchodní jednání, aby byl úspěšný.

Pokud si myslíte, že by se tato stránka mohla líbit někomu z vašich přátel, sdílejte ji na svém profilu:

Nenechte si ujít novinky

Zadejte svůj e-mail a díky pravidelným newsletterům vám neuniknou žádné novinky, akce ani výprodeje.
Budete vždy držet krok s aktuálními módními trendy. A navíc ušetříte.

i
Nenechte si ujít jedinečné tipy na slevy, akce a výprodeje, díky kterým ušetříte až několik tisíc. Neuniknou vám ani novinky a užitečné rady, které vám zajistí, že budete oblečeni správně a podle nejnovějších módních trendů. Dáme vám o nich vědět pravidelně (nejvíce 1x týdně) prostřednictvím newsletteru.