Dárky pro muže i ženy

Dárkové šeky Pánské obleky BANDI

Dárkové šeky Pánské oblek...
Kupte dárek svému příteli, manželovi, bratrovi, synovi, tátovi, dědovi, strejdovi, bratranci nebo dobrému kamarádovi. Dárkové šeky jsou vhodným a praktickým dárkem. Nejen k narozeninám, k Vánocům pod stromeček, k výročí, ale také jen tak pro potěšení vašich nejbližších.

Velice si vážíme vašeho rozhodnutí, vybrat dárek pro svého blízkého ve formě pánské společenské módy od Pánské obleky BANDI. 

Více info

Kuličkové pero BANDI Premier - kvalita a elegance pro ty nejnáročnější

Kuličkové pero BANDI Prem...
Kuličkové pero BANDI Premier je horkou novinkou v prodejnách BANDI.

Vytáčí vás také to, když máte po ruce pouze plastovou propisku s ohlodaným vrškem? Je to pro vás ponižující, když jej musíte použít právě při podpisu důležité smlouvy? Buďte na tyto chvíle připraveni!

Pište s elegancí a stylem s kuličkovým perem BANDI Premier. Podívejte se na detaily kuličkového pera. I ti nejnáročnější si přijdou na své!

Více info

Kuličkové pero BANDI Black - elegantní a praktický dárek

Kuličkové pero BANDI
Hledáte vhodný dárek pro své blízké? Chtěli byste jim darovat něco luxusního a zároveň praktického?

Kuličkové pero BANDI Black splní vaše požadavky. Je ideálním doplňkem pro ty nejnáročnější, kteří milují eleganci a styl.

Podívejte se na detaily kuličkového pera BANDI a přesvědčte se sami.

Více info

Kuličkové pero BANDI Red - pište s elegancí a stylem

Kuličkové pero BANDI Red
Kuličkové pero BANDI Red je žhavou novinkou v prodejnách BANDI.

Patříte mezi milovníky elegantních a praktických doplňků? Záleží vám na tom, jak působíte na své obchodní partnery? Kuličkové pero BANDI Red předčí očekávání i těch nejnáročnějších. Červená barva kuličkového pera, barva smyslnosti a přitažlivosti, podtrhne váš osobitý styl.

Kuličkové pero BANDI Red je nejenom krásným, ale také velice praktickým doplňkem. Podívejte se na jeho detaily a nechce se inspirovat.

Více info

 
 

Pouze do 30. 9. 2018 od nás obdržíte každou čtvrtou a nejdražší položku ZDARMA. Využijte této akce s úsporou až 9.699 Kč za nejdražší pánský oblek nebo 1.699 Kč za nejdražší pánskou košili, obuv a další.
 


PARFÉM APRIMÉ FOR MEN

Nový parfém BANDI Aprimé for Men nyní v prodeji. Pořiďte si tuto luxusní parfémovou vodu pro muže, která opravdu voní.

 Čtěte více... 

 


AKCE úpravy obleku ZDARMA

Pánský oblek můžete mít od nás upravený na Vaše míry ZDARMA. Seznamte se s AKCÍ Úpravy pánských obleků ZDARMA od profesionálních krejčí z Pánské obleky BANDI.

Čtěte více ...