Dárky pro muže i ženy

Dárkové šeky Pánské obleky BANDI

Dárkové šeky Pánské oblek...
Kupte dárek svému příteli, manželovi, bratrovi, synovi, tátovi, dědovi, strejdovi, bratranci nebo dobrému kamarádovi. Dárkové šeky jsou vhodným a praktickým dárkem. Nejen k narozeninám, k Vánocům pod stromeček, k výročí, ale také jen tak pro potěšení vašich nejbližších.

Velice si vážíme vašeho rozhodnutí, vybrat dárek pro svého blízkého ve formě pánské společenské módy od Pánské obleky BANDI. 

A navíc! Aby měl vámi obdarovaný ještě větší radost, může při nákupu uplatnit jakoukoliv slevu tak, jako by platil v hotovosti. Díky tomu nakoupí více zboží v hodnotě až 1.000,- Kč.

Dárkové šeky můžete u Pánské obleky BANDI zakoupit v těchto hodnotách:

Dárkový šek Pánské obleky...

Dárkový poukaz v hodnotě 1.000,- Kč.

V prodejnách Pánské obleky BANDI si vámi obdarovaný může za tento šek vybrat například košili s universální manžetou, pánskou kravatu a opasek z býč kůže.

Dárkový šek Pánské obleky...

Dárkový poukaz v hodnotě 3.000,- Kč.

Vámi obdarovaný si za tento šek může vybrat v prodejnách Pánské obleky BANDI například pánské sako ELDO II. Granito, košili s universální manžetou a pánskou kravatu.

Dárkový šek Pánské obleky...

Dárkový poukaz v hodnotě 5.000,- Kč.

V prodejnách Pánské obleky BANDI si vámi obdarovaný může za tento šek vybrat například pánský oblek CARSON, ručně šitou společenskou obuv a košili na manžetové knoflíčky s krycí páskou knoflíků.

Dárkový šek Pánské obleky...

Dárkový poukaz v hodnotě 7.000,- Kč.

Vámi obdarovaný si za tento šek může vybrat v prodejnách Pánské obleky BANDI například pánský oblek V.I.P., ručně šitou koženou obuv, pánskou košili SLIM, kravatu, manžetové knoflíčky a opasek z býčí kůže.

Dárkový šek Pánské obleky...

Dárkový poukaz v hodnotě 10.000,- Kč.

V prodejnách Pánské obleky BANDI si vámi obdarovaný může za tento šek vybrat například luxusní pánský oblek Prominent, pánský kabát z vlny, koženou společenskou obuv, opasek z býčí kůže, košili s universální manžetou, pánskou kravatu a ponožky z bambusového vlákna.


Máte-li tedy syna před maturitou, promocemi, tanečními nebo manžela před plesem, pracovním povýšením či životním jubileem a stojíte před rozhodnutím, jaký dárek mu koupit k narozeninám, volte praktický dárek – značkovou Pánskou společenskou módu BANDI.


Upozorňujeme, že dárkové šeky můžete zakoupit v e-shopu www.BandiVamos.cz a na prodejnách BANDI. Uplatnit je však můžete pouze ve značkových prodejnách Pánské obleky BANDI

 
 

Pouze do 30. 9. 2018 od nás obdržíte každou čtvrtou a nejdražší položku ZDARMA. Využijte této akce s úsporou až 9.699 Kč za nejdražší pánský oblek nebo 1.699 Kč za nejdražší pánskou košili, obuv a další.
 


PARFÉM APRIMÉ FOR MEN

Nový parfém BANDI Aprimé for Men nyní v prodeji. Pořiďte si tuto luxusní parfémovou vodu pro muže, která opravdu voní.

 Čtěte více... 

 


AKCE úpravy obleku ZDARMA

Pánský oblek můžete mít od nás upravený na Vaše míry ZDARMA. Seznamte se s AKCÍ Úpravy pánských obleků ZDARMA od profesionálních krejčí z Pánské obleky BANDI.

Čtěte více ...