Dárky pro muže i ženy

Kuličkové pero BANDI Red - pište s elegancí a stylem

Kuličkové pero BANDI Red
Kuličkové pero BANDI Red je žhavou novinkou v prodejnách BANDI.

Patříte mezi milovníky elegantních a praktických doplňků? Záleží vám na tom, jak působíte na své obchodní partnery? Kuličkové pero BANDI Red předčí očekávání i těch nejnáročnějších. Červená barva kuličkového pera, barva smyslnosti a přitažlivosti, podtrhne váš osobitý styl.

Kuličkové pero BANDI Red je nejenom krásným, ale také velice praktickým doplňkem. Podívejte se na jeho detaily a nechce se inspirovat.

Kuličkové pero BANDI Red je vyrobeno v červené barvě v kombinaci se stříbrnými kovovými prvky. Záměrem návrhářů značky od BANDI bylo vytvořit stylové kuličkové pero. Díky červené barvě, kterou zvolili, se jim to povedlo na jedničku.


Luxus a elegance v jednom

Matná červená barva nečiní kuličkové pero příliš provokující nebo výrazné. Můžete jej používat během pracovní schůzky nebo jednání a nemusíte se bát přílišné okázalosti, která by mohla zbytečně provokovat. Právě naopak. Matná barva společně se stříbrným kovovým horním tělem dodává peru jistou eleganci a nádech luxusu.


Praktická stránka kuličkového pera

Dárková krabička - Kuličk...
Pevný a kvalitní materiál, z kterého je kuličkové pero BANDI vyrobeno, vám zajistí odolnost vůči promáčknutí či prasknutí. Nemusíte se obávat, pokud jej zapomenete v kabelce či aktovce pod hromadou ostatních věcí. Univerzální velikost a lehkost překvapí každého.

Kuličkové pero padne do každé ruky a svou lehkostí vám umožní psaní delšího dopisu. Žádná křeč či únava v dlani vás nezastihne. A co víc. Díky své velikosti se bez problému vleze do postranní kapsy aktovky, kabelky nebo také do malého psaníčka. Tuto skutečnost ocení především dámy, které se chystají na společenskou událost, kde jsou velké kabelky nepřípustné.


Cena Kuličkového pera BANDI Red je 249,-Kč. V ceně je zahrnuta také dárková krabička červené barvy. Kuličkové pero BANDI Red je v exkluzivní dárkové krabičce praktickým a elegantním dárkem.

Darujte svým blízkým luxus a eleganci.

Kuličkové pero BANDI Red ...
Kuličkové pero BANDI Red
Kuličkové pero BANDI Red

Mohlo vy vás zajímat

Hledáte nějaký praktický a elegantní dárek pro muže? Inspirujte se širokou nabídkou pánských společenských kravat v internetovém obchodu BANDI. Nakupujte z pohodlí vašeho domova na BandiVamos.cz.
 
 

Pouze do 31. 12. 2018 od nás obdržíte každou čtvrtou a nejdražší položku ZDARMA. Využijte této akce s úsporou až 9.699 Kč za nejdražší pánský oblek nebo 1.699 Kč za nejdražší pánskou košili, obuv a další.
 


PARFÉM APRIMÉ FOR MEN

Nový parfém BANDI Aprimé for Men nyní v prodeji. Pořiďte si tuto luxusní parfémovou vodu pro muže, která opravdu voní.

 Čtěte více... 

 


AKCE úpravy obleku ZDARMA

Pánský oblek můžete mít od nás upravený na Vaše míry ZDARMA. Seznamte se s AKCÍ Úpravy pánských obleků ZDARMA od profesionálních krejčí z Pánské obleky BANDI.

Čtěte více ...