Dárky pro muže i ženy

Kuličkové pero BANDI Black - elegantní a praktický dárek

Kuličkové pero BANDI
Hledáte vhodný dárek pro své blízké? Chtěli byste jim darovat něco luxusního a zároveň praktického?

Kuličkové pero BANDI Black splní vaše požadavky. Je ideálním doplňkem pro ty nejnáročnější, kteří milují eleganci a styl.

Podívejte se na detaily kuličkového pera BANDI a přesvědčte se sami.

Elegance a luxus

Elegantní a luxusní vzhled Kuličkového pera BANDI Black vznikl propojením matné černé barvy a kovových prvků. Stříbrná barva kovových prvků podtrhuje jeho luxusní vzhled a eleganci. Praktická stránka kuličkového pera jej přivedla k samotné dokonalosti.

Kuličkové pero BANDI Blac...

Pro milovníky ručně psaných dopisů

Na první pohled vám může kuličkové pero přidat velké a masivní. Ale není tomu tak. Vyniká svou univerzální velikostí a překvapivou lehkostí. Ideálně padne do každé ruky. Což ocení především dámy. A co víc! Nemusíte se bát, že vám ruka po delší době ustrne a dopsání dopisu vám bude připadat jako nadlidský výkon. Tato výhoda kuličkového pera BANDI nadchne především milovníky ručně psaných dopisů a dokumentů.

Cena Kuličkového pera BANDI Black je 249,-Kč. Už nemusíte hledat praktický a elegantní dárek pro své blízké. Kuličkové pero BANDI Black je ideální volbou. V ceně je zahrnuta také exkluzivní černá dárková krabička.


Darujte svým blízkým kvalitu a eleganci.

Kuličkové pero BANDI Blac...
Dárková krabička - Kuličk...
Kuličkové pero BANDI Blac...

Víte že

Nevíte si rady s výběrem manžetových knoflíčků? Přečtěte si článek Jak vybrat manžetové knoflíčky a budete v obraze. Naleznete v něm všechny důležité informace. Aktuální nabídku manžetových knoflíčků naleznete v internetovém obchodě BandiVamos.cz.
 
 

Pouze do 30. 9. 2018 od nás obdržíte každou čtvrtou a nejdražší položku ZDARMA. Využijte této akce s úsporou až 9.699 Kč za nejdražší pánský oblek nebo 1.699 Kč za nejdražší pánskou košili, obuv a další.
 


PARFÉM APRIMÉ FOR MEN

Nový parfém BANDI Aprimé for Men nyní v prodeji. Pořiďte si tuto luxusní parfémovou vodu pro muže, která opravdu voní.

 Čtěte více... 

 


AKCE úpravy obleku ZDARMA

Pánský oblek můžete mít od nás upravený na Vaše míry ZDARMA. Seznamte se s AKCÍ Úpravy pánských obleků ZDARMA od profesionálních krejčí z Pánské obleky BANDI.

Čtěte více ...