Dárky pro muže i ženy

Kuličkové pero BANDI Premier - kvalita a elegance pro ty nejnáročnější

Kuličkové pero BANDI Prem...
Kuličkové pero BANDI Premier je horkou novinkou v prodejnách BANDI.

Vytáčí vás také to, když máte po ruce pouze plastovou propisku s ohlodaným vrškem? Je to pro vás ponižující, když jej musíte použít právě při podpisu důležité smlouvy? Buďte na tyto chvíle připraveni!

Pište s elegancí a stylem s kuličkovým perem BANDI Premier. Podívejte se na detaily kuličkového pera. I ti nejnáročnější si přijdou na své!

Vhodný doplněk pro ty nejnáročnější

Kuličkové pero BANDI Prem...
Kuličkové pero BANDI Premier je vyrobeno v lesklé černé barvě. Masivní provedení pera je doplněno jemnými kovovými detaily stříbrné barvy. Detaily dodávají kuličkovému peru šmrnc a eleganci.

Masivní provedení ocení především muži, kteří nemají v oblibě úzká plastová pera. Nejen, že se jim těžko drží, ale také nejsou zrovna ideální pro delší psaní. Dámy se však nemusí obávat, že by kuličkové pero Premier bylo pro ně nevhodné. I přes své masivní provedení je lehké a padne do každé ruky.


Elegantní a také velice praktické

Kuličkové pero je nejen krásným, ale také velice praktickým doplňkem. Pevný a kvalitní materiál, ze kterého je kuličkové pero vyrobeno, vám zajistí jeho odolnost vůči promáčknutí či prasknutí. Nemusíte se bát, že jej rozbijete, pokud vám zapadne do kabelky či aktovky pod ostatní věci.


Cena Kuličkového pera BANDI Premier je 399,-Kč. V ceně je zahrnuta exkluzivní dárková krabička černé barvy. Kuličkové pero je ideálním dárkem.

Darujte svým blízkým kvalitu a eleganci.

Kuličkové pero BANDI Prem...
Dárková krabička - Kuličk...
Kuličkové pero BANDI Prem...

Tip pro vás

Hledáte ideální dárek pro muže? Inspirujte se nabídkou doplňků k pánským obleků. Aktuální nabídku naleznete v internetovém obchodě. Nakupujte z pohodlí vašeho domova na BandiVamos.cz.
 
 

Pouze do 30. 9. 2018 od nás obdržíte každou čtvrtou a nejdražší položku ZDARMA. Využijte této akce s úsporou až 9.699 Kč za nejdražší pánský oblek nebo 1.699 Kč za nejdražší pánskou košili, obuv a další.
 


PARFÉM APRIMÉ FOR MEN

Nový parfém BANDI Aprimé for Men nyní v prodeji. Pořiďte si tuto luxusní parfémovou vodu pro muže, která opravdu voní.

 Čtěte více... 

 


AKCE úpravy obleku ZDARMA

Pánský oblek můžete mít od nás upravený na Vaše míry ZDARMA. Seznamte se s AKCÍ Úpravy pánských obleků ZDARMA od profesionálních krejčí z Pánské obleky BANDI.

Čtěte více ...