Doplňky

Deštníky BANDI — stylové a praktické do špatného počasí

Pánské deštníky BANDI jsou praktickým doplňkem, který vás ochrání před deštěm a sněhem. Jsou dostatečně velké, aby vás i vaše oblečení schovaly před nepříznivým počasím. Díky snadné manipulaci, pohodlné zahnuté rukojeti a lehké váze jsou vhodné pro muže, ženy a také při cestování.

Elegantní design deštníku BANDI vám umožní využít jej do zaměstnání, na ples nebo na jakoukoli společenskou událost. Pokud si nechcete zničit oblečení, které je na déšť citlivé, jako je pánský oblek nebo společenské šaty, deštník od BANDI je nejlepší řešení.

Černobílý pánský deštník BANDI

Univerzální doplněk pro každého

Deštníky BANDI mají nadčasově elegantní styl. Vybrat si můžete ze dvou typů. Decentní a univerzální deštník v černé barvě nebo designový deštník v bíločerném provedení. Díky svému vzhledu jsou deštníky BANDI reprezentativním doplňkem k pánskému obleku nebo ke společenským šatům. Pokud tedy půjdete na ples, svatbu nebo jinou společenskou událost a zrovna bude pršet, můžete se bez obav schovat pod deštník BANDI. Máte jistotu, že nezmoknete a společensky se neznemožníte.

Praktičnost na prvním místě

Deštníky jsou holového typu s prakticky zahnutou rukojetí. Díky tomu se pohodlně drží. Navíc jsou velmi lehké a na manipulaci jednoduché. Střecha deštníku je po rozevření pevná a odolná i velice silnému větru. Míry deštníku jsou na délku 87 centimetrů a průměr je 104 centimetrů. Je to dostatečná velikost, aby před deštěm ochránila nejen vás, ale například i vaši partnerku.

Pánský deštník BANDI - 2

Cena pánských deštníků je od 449 Kč a můžete vybírat ze dvou elegantních provedení.

Doporučujeme

Nakupujte z pohodlí vašeho domova pánské deštníky BANDI v e-shopu www.BandiVamos.czV klidu si prohlédněte ostatní doplňky společenské módy pro muže, které jsou vkusným dárkem na Vánoce pod stromeček.

Pokud si myslíte, že by se tato stránka mohla líbit někomu z vašich přátel, sdílejte ji na svém profilu:

Nenechte si ujít novinky

Zadejte svůj e-mail a díky pravidelným newsletterům vám neuniknou žádné novinky, akce ani výprodeje.
Budete vždy držet krok s aktuálními módními trendy. A navíc ušetříte.

i
Nenechte si ujít jedinečné tipy na slevy, akce a výprodeje, díky kterým ušetříte až několik tisíc. Neuniknou vám ani novinky a užitečné rady, které vám zajistí, že budete oblečeni správně a podle nejnovějších módních trendů. Dáme vám o nich vědět pravidelně (nejvíce 1x týdně) prostřednictvím newsletteru.