Doplňky

DVA V JEDNOM – oboustranné opasky BANDI pro váš dokonalý vzhled

Potřebujete opasek a chcete ušetřit? Pak si jedinečné oboustranné opasky BANDI z pravé kůže jednoduše zamilujete. Doporučujeme je nosit na společenské události, do práce i pro volný čas. Stanou se nedílnou součástí vašeho šatníku.

Proč jsou tyto opasky tak výjimečné?

Věděli jste, že se barva opasku vždy ladí s barvou obuvi? Proto pro vás návrháři od BANDI vymysleli důmyslný prvek. Díky unikátní otočné sponě jsou opasky oboustranné. Každá strana má tedy jinou barvu, či odstín. Pro vás to znamená, že máte dva opasky v jednom, stačí pouze otočit sponu. Podle toho, jakou vyberete barvu obuvi, zvolíte i stejně barevnou stranu opasku. Perfektně tak sladíte váš outfit. Budete oblečen skvěle a současně v souladu se společenskou etiketou.

Oboustranné opasky BANDI – černá strana
Oboustranné opasky BANDI – černá strana
Oboustranné opasky BANDI – otáčení spony
Oboustranné opasky BANDI – otáčení spony
Oboustranné opasky BANDI – hnědá strana
Oboustranné opasky BANDI – hnědá strana

Tato exkluzivní řada pánských opasků BANDI dává na výběr z celé škály barev a různých kombinací, například bílou s krémovou, modrou s hnědou nebo černou s tmavě hnědou.

Pánské opasky BANDI, model GRADO jsou vyrobeny z prvotřídní kůže. Proto se vám opasek nebude lámat a vydrží vám dlouho jako nový.

Kde opasky pořídíte?

Vyberte si z exkluzivní nabídky pánských opasků BANDI v e-shopu www.BandiVamos.cz nebo navštivte vaši nejbližší značkovou prodejnu Pánské obleky BANDI.

Detaily oboustranných opasků

Hnědý oboustranný opasek BANDI, model GRADO 03
Oboustranný opasek BANDI, model GRADO 03 – hnědá strana
Černý oboustranný opasek BANDI, model GRADO 03
Oboustranný opasek BANDI, model GRADO 03 – černá strana
Pokud si myslíte, že by se tato stránka mohla líbit někomu z vašich přátel, sdílejte ji na svém profilu:

Nenechte si ujít novinky

Zadejte svůj e-mail a díky pravidelným newsletterům vám neuniknou žádné novinky, akce ani výprodeje.
Budete vždy držet krok s aktuálními módními trendy. A navíc ušetříte.

i
Nenechte si ujít jedinečné tipy na slevy, akce a výprodeje, díky kterým ušetříte až několik tisíc. Neuniknou vám ani novinky a užitečné rady, které vám zajistí, že budete oblečeni správně a podle nejnovějších módních trendů. Dáme vám o nich vědět pravidelně (nejvíce 1x týdně) prostřednictvím newsletteru.