Kapesníčky do saka

Kapesníčky do saka – elegantní doplněk pro váš osobitý vzhled

Kapesníček do saka BANDI ...
Kapesníček do saka je jedním z mála doplňků pánské společenské módy, kterým můžete naplno vyjádřit svou osobitost. Zatímco při volbě obleku, košile, obuvi a ostatních doplňků vás částečně omezuje společenská etiketa, pro kapesníček do saka až na výjimky žádná pravidla neexistují.

Abyste měli dostatek možností pro vyjádření vlastního vkusu, najdete v nabídce kapesníčků do saka BANDI více než 40 modelů různých barev a vzorů. Vybírat můžete z jednobarevných kapesníčků bez vzoru i z pestrobarevných modelů s několika různými vzory.


Modelová řada CLASS a CLASSIC

Modelová řada CLASS a CLASSIC nabízí kapesníčky, které jsou již složené a přišité k pruhu tvrdého papíru. Díky tomu je pouze vsunete do náprsní kapsy saka a nemusíte si lámat hlavu a ztrácet čas se skládáním kapesníčku.

Kapesníček do saka BANDI,...
Kapesníček do saka BANDI,...
Kapesníček do saka BANDI,...

Modelová řada LUX

Kapesníčky řady LUX čtvercového tvaru naopak poskytují jedinečný prostor pro vaši kreativitu. Kapesníček si můžete do kapsy saka složit přesně dle vašeho vkusu, nálady či příležitosti, na kterou se chystáte.

Kapesníček do saka BANDI,...
Kapesníček do saka BANDI,...
Kapesníček do saka BANDI,...

Modelová řada EXCLUSIVE

Obdobně je tomu v případě luxusních kapesníčků řady EXCLUSIVE, které jsou vyrobeny ze 100% hedvábí. Jejich exkluzivita spočívá i v originálních vzorech, které dodají vašemu outfitu jedinečný charakter.

Kapesníček do saka BANDI,...
Kapesníčky do saka BANDI,...
Kapesníček do saka BADNI,...


Kapesníčky do saka BANDI se skvěle hodí k obleku i volnočasovému saku. Kapesníček můžete barevně sladit s košilí, sakem, či kravatou, nebo ponechat volbu barvy a vzoru čistě na vašem vkusu.

Prohlédněte si kompletní nabídku kapesníčků na saka BANDI v e-shopu www.BandiVamos.cz. Nebo si je přijďte vyzkoušet do kterékoli značkové prodejny Pánské obleky BANDI.

Kapesníček do saka BANDI,...

Rady a tipy

Základem společenského šatníku je bílý kapesníček do saka. Hodí se pro formální i neformální příležitosti a jednoduše jej sladíte s jakýmkoli outfitem.
 
 

Pouze do 31. 12. 2018 od nás obdržíte každou čtvrtou a nejdražší položku ZDARMA. Využijte této akce s úsporou až 9.699 Kč za nejdražší pánský oblek nebo 1.699 Kč za nejdražší pánskou košili, obuv a další.
 


PARFÉM APRIMÉ FOR MEN

Nový parfém BANDI Aprimé for Men nyní v prodeji. Pořiďte si tuto luxusní parfémovou vodu pro muže, která opravdu voní.

 Čtěte více... 

 


AKCE úpravy obleku ZDARMA

Pánský oblek můžete mít od nás upravený na Vaše míry ZDARMA. Seznamte se s AKCÍ Úpravy pánských obleků ZDARMA od profesionálních krejčí z Pánské obleky BANDI.

Čtěte více ...