Kožená galanterie

Pánská peněženka BANDI, model ALTE Maron a Nero z prvotřídní kůže

Pánské peněženky BANDI, m...
AKCE VIP Patříte k mužům, kteří si potrpí na praktické a stylové doplňky? Návrháři od BANDI vám představují jedinečnou edici luxusních pánských peněženek BANDI z pravé kůže.

Elegantní pánská peněženka BANDI, model ALTE se snadno vejde do každé kapsy. Při placení budete vypadat vždy na úrovni a uděláte perfektní dojem. Exkluzivní peněženka v luxusním balení je navíc skvělou volbou, pokud hledáte dárek, který potěší každého muže. Zajímají vás i další výhody pánské peněženky BANDI?

Kvalitní pánská peněženka ALTE je vyrobena z prvotřídní kůže, takže vám vydrží dlouho jako nová. Díky ideálním rozměrům se vám perfektně vejde do náprsní kapsy saka, kabátu či do zadní kapsy kalhot. Praktické designové řešení peněženky vám umožní uložit vaše peníze a doklady velmi přehledně.

Pánská peněženka BANDI, model ALTE v luxusním plechovém balení je dokonalým dárkem, který potěší i ty nejnáročnější muže. Jednoduše si ji objednáte z pohodlí vašeho domova v e-shopu www.BandiVamos.cz a domů vám přijde dokonale zabalený dárek. Ušetříte tak čas i námahu s balením.

Cena pánské peněženky BANDI, model ALTE Nero a Maron je 1.599 Kč a jedná se o luxusní novinku.

Vybírejte ze dvou barevných variant – černé a hnědé. Podívejte se, zda je pro vás ta pravá volba pánská peněženka BANDI, model ALTE Nero, nebo pánská peněženka BANDI, model ALTE Maron?

Pokud si chcete peněženku prohlédnout osobně, neváhejte a navštivte vaši nejbližší značkovou prodejnu Pánské obleky BANDI, kde se vám budou ZDARMA věnovat odborní poradci, kteří vám rádi pomohou s výběrem.


Původní cena peněženky: 1.599 Kč

Nová akční cena: 1.199 Kč

Ušetříte: 400 Kč


Akční VIP cena platí pouze do 3. 10. 2018 po předložení VIP karty BANDI. Nemáte ještě VIP kartu? Přečtěte si, jak věrnostní kartu získat a ušetřit až tisíce korun.


Pánská peněženka BANDI, m...
Pánská peněženka BANDI, m...
Pánská peněženka BANDI, m...
Pánská peněženka BANDI, m...
Pánská peněženka BANDI, m...
Pánská peněženka BANDI, m...
 
 

Pouze do 30. 9. 2018 od nás obdržíte každou čtvrtou a nejdražší položku ZDARMA. Využijte této akce s úsporou až 9.699 Kč za nejdražší pánský oblek nebo 1.699 Kč za nejdražší pánskou košili, obuv a další.
 


PARFÉM APRIMÉ FOR MEN

Nový parfém BANDI Aprimé for Men nyní v prodeji. Pořiďte si tuto luxusní parfémovou vodu pro muže, která opravdu voní.

 Čtěte více... 

 


AKCE úpravy obleku ZDARMA

Pánský oblek můžete mít od nás upravený na Vaše míry ZDARMA. Seznamte se s AKCÍ Úpravy pánských obleků ZDARMA od profesionálních krejčí z Pánské obleky BANDI.

Čtěte více ...