Kožená galanterie

Pánské kožené rukavice BANDI, modely TERZO Maron a Nero – exkluzivní doplněk z prvotřídní kůže a vlny

Pánské rukavice BANDI - ú...
NOVINKA S pánskými koženými rukavicemi BANDI, modely TERZO Maron a Nero budou vaše ruce v teple i v těch nejmrazivějších dnech. Exkluzivní kožený materiál spolu s vlněnou pleteninou uvnitř rukavic vás příjemně zahřeje.

Elegantní design rukavic skvěle doplní váš oděv pro cestu do zaměstnání, na společenskou událost i pro volný čas. Vaše ruce budou v teple za každé situace. Vybírat můžete ze dvou barevných variant, černé a hnědé. Perfektně je zkombinujete s kabátem i vaší oblíbenou bundou.

 

Prvotřídní kvalita a elegantní design

Kožené pánské rukavice BA...
Pro vaše pohodlí jsou pánské rukavice vyrobeny z prvotřídní kůže a vnitřní část z kvalitní vlny. Příjemně vás zahřejí, aniž by byly zbytečně objemné. Skvěle se v nich řídí auto. Vaše ruce budou mít volant vždy bezpečně pod kontrolou. Problém nebudete mít ani při manipulaci s klíči.

Rukavice mají praktické zapínání, které zdobí elegantní logo BANDI. Díky tomuto důmyslnému zapínání a kvalitnímu materiálu se rukavice jednoduše přizpůsobí vašim rukám, takže vám budou sedět jako šité na míru.

Originální děrování na vrchní části rukavic jim dodává velmi stylový a moderní vzhled. Hnědé a černé rukavice dokonale zkombinujete s kabátem či bundou v odstínech černé, šedé, modré a dalších módních barvách. Můžete si být jisti, že v nich budete vypadat vždy stylově a elegantně.

Vybírejte ze dvou barevných variant – černé a hnědé. Podívejte se, zda jsou pro vás tou pravou volbou černé pánské rukavice BANDI, model TERZO Nero nebo hnědé pánské rukavice BANDI, model TERZO Maron.

Pokud si chcete rukavice prohlédnout osobně, neváhejte a navštivte vaši nejbližší značkovou prodejnu Pánské obleky BANDI, kde vám odborní poradci rádi pomohou s volbou správné velikosti, případně s výběrem dalších doplňků, oblečení či obuvi, abyste vypadali opravdu dokonale.

Pánské rukavice BANDI, mo...
Pánské rukavice BANDI, mo...

Rada pro vás

Nosíte v zimě k obleku společenskou obuv a je vám v ní chladno? Pořiďte si elegantní pánskou koženou obuv BANDI, model FELTRE s hřejivým kožíškem uvnitř. Dokonale se hodí k obleku i volnočasovým kalhotám.  Příjemně vás zahřeje při cestě do práce, na společenskou událost i ve volném čase.
 
 

Pouze do 30. 9. 2018 od nás obdržíte každou čtvrtou a nejdražší položku ZDARMA. Využijte této akce s úsporou až 9.699 Kč za nejdražší pánský oblek nebo 1.699 Kč za nejdražší pánskou košili, obuv a další.
 


PARFÉM APRIMÉ FOR MEN

Nový parfém BANDI Aprimé for Men nyní v prodeji. Pořiďte si tuto luxusní parfémovou vodu pro muže, která opravdu voní.

 Čtěte více... 

 


AKCE úpravy obleku ZDARMA

Pánský oblek můžete mít od nás upravený na Vaše míry ZDARMA. Seznamte se s AKCÍ Úpravy pánských obleků ZDARMA od profesionálních krejčí z Pánské obleky BANDI.

Čtěte více ...