Kožená galanterie

Pánské peněženky BANDI z pravé kůže

Pánská peněženka BANDI
Patříte mezi muže, kteří nemají v oblibě velké neskladné pánské peněženky? Hledáte takovou, která by se dala jednoduše schovat v kapse od saka? Exkluzivní kožené pánské peněženky BANDI předčí vaše očekávání. Hned na první pohled vás zaujme jejich klasická elegance. 

Pánské peněženky BANDI jsou výjimečné nejen svým elegantním vzhledem, ale také praktičností. Podívejte se na jejich detaily a vyberte si.


Popis pánské peněženky BANDI

Pánské peněženky BANDI jsou vyrobeny z kvalitní kůže v černé nebo hnědé barvě. Záměrem návrhářů od BANDI bylo navrhnout jedinečný kousek, který by splňoval potřeby těch nejnáročnějších. Povedlo se jim to na jedničku. Pravá kůže působí velice elegantně a luxusně. Pravá kůže je velice kvalitní materiál s dlouhou životností. Nemusíte se obávat, že se vám pánská peněženka jednoduše roztrhne nebo zašpiní. Navíc je peněženka velice příjemná na dotek a manipulaci.

Díky ideálním rozměrům, šířka 11 cm a výška 9 cm, můžete pánské peněženky BANDI schovat do náprsní kapsy u saka, kabátu nebo bundy. Pánské peněženky BANDI jsou nejen velice skladné, ale také prostorné.

Hnědá pánská peněženka BE...
Uvnitř každé pánské peněženky se nachází oddělená místa na mince, papírové bankovky, doklady a karty. Kvůli zajištění větší bezpečnosti vašich osobních věcí, jsou všechny úložné kapsy na vnitřní straně.

Hledáte praktický a elegantní dárek pro svého partnera nebo kamaráda? Pánská peněženka BANDI z pravé kůže je ideálním dárkem, který potěší vaše blízké a kamarády.

Cena peněženek je 699 Kč a můžete si vybrat z různých modelů ve dvou barvách.


Detaily pánské peněženky BET v hnědé a černé barvě

Černá pánská peněženka BE...
Černá pánská peněženka BE...
Hnědá pánská peněženka BE...


Detaily pánské peněženky FOLD v hnědé a černé barvě

Černá pánská peněženka FO...
Černá pánská peněženka FO...
Hnědá pánská peněženka FO...


Mohlo by vás zajímat

Chtěli byste ušetřit čas hledáním vhodného dárku pro vaše blízké? Podívejte se na aktuální nabídku doplňků a dárku v internetovém obchodě BandiVamos.cz. Nakupujte z pohodlí vašeho domova!


Tip pro vás

Chystáte se na pracovní pohovor? Nejste si jisti výběrem vhodného oblečení? Přečtěte si článek Jak se obléknout na pracovní pohovor, abyste měli větší šance na úspěch. V článku naleznete všechny potřebné rady a tipy.
 
 

Pouze do 30. 9. 2018 od nás obdržíte každou čtvrtou a nejdražší položku ZDARMA. Využijte této akce s úsporou až 9.699 Kč za nejdražší pánský oblek nebo 1.699 Kč za nejdražší pánskou košili, obuv a další.
 


PARFÉM APRIMÉ FOR MEN

Nový parfém BANDI Aprimé for Men nyní v prodeji. Pořiďte si tuto luxusní parfémovou vodu pro muže, která opravdu voní.

 Čtěte více... 

 


AKCE úpravy obleku ZDARMA

Pánský oblek můžete mít od nás upravený na Vaše míry ZDARMA. Seznamte se s AKCÍ Úpravy pánských obleků ZDARMA od profesionálních krejčí z Pánské obleky BANDI.

Čtěte více ...