Kožená galanterie

Kožené pouzdro na doklady BANDI

Kožený obal na doklady CH...
Hledáte kvalitní a skladný kožený obal pro vaše doklady? Nosíte své doklady všude po kapsách a občas nějaké ztratíte nebo někde zapomenete?

V koženém obalu na doklady od značky BANDI se Vám to už nemůže stát! Vaše doklady budou na jednom místě. Díky své univerzální velikosti je můžete mít vždy při sobě. Podívejte se na detaily koženého obalu na doklady BANDI a přesvědčte se sami.


Popis koženého obalu na doklady

Kožený obal na doklady CH...
Kožený obal na doklady od značky BANDI je vyroben v černé nebo hnědé barvě. Design koženého obalu na doklady je velice elegantní. Návrháři od BANDI zvolili pravou kůži právě pro její dokonalé vlastnosti. Pravá kůže je velice odolný materiál s dlouhou životnostní. Nemusíte se obávat, že se vám kožený obal na doklady jednoduše roztrhne nebo zašpiní. A co víc. Kožený obal na doklady je velice příjemný na dotek. Jeho hladký povrch vám nijak neponičí kapsu vašeho saka, kabátu nebo bundy.

Díky ideálním rozměrům, šířka 9 cm a výška 12 cm, můžete kožený obal na doklady schovat do náprsní kapsy u saka, bundy nebo kabátu. Kožený obal na doklady od značky BANDI je nejen velice skladný, ale také prostorný. Kožený obal na doklady má oddělená místa na doklady, karty i fotografie. Všechny úložné kapsy má na vnitřní straně, kvůli zajištění větší bezpečnosti vašich osobních věcí.

Cena koženého obalu na doklady od značky BANDI je 749,- Kč a můžete si vybrat ze dvou barev (černá, hnědá).


Detaily koženého obalu na doklady CHECK 01 černý

Kožený obal na doklady CH...
Kožený obal na doklady CH...

Detaily koženého obalu na doklady CHECK 02 hnědý

Kožený obal na doklady CH...
Kožený obal na doklady C...


Tip pro vás

Chystáte se na ples? Věděli jste, že k pánskému obleku se zásadně nosí pánský opasek? Podívejte se na aktuální nabídku pánských opasků BANDI v internetovém obchodě BandiVamos.cz a vyberte si svou barvu.
 
 

Pouze do 31. 12. 2018 od nás obdržíte každou čtvrtou a nejdražší položku ZDARMA. Využijte této akce s úsporou až 9.699 Kč za nejdražší pánský oblek nebo 1.699 Kč za nejdražší pánskou košili, obuv a další.
 


PARFÉM APRIMÉ FOR MEN

Nový parfém BANDI Aprimé for Men nyní v prodeji. Pořiďte si tuto luxusní parfémovou vodu pro muže, která opravdu voní.

 Čtěte více... 

 


AKCE úpravy obleku ZDARMA

Pánský oblek můžete mít od nás upravený na Vaše míry ZDARMA. Seznamte se s AKCÍ Úpravy pánských obleků ZDARMA od profesionálních krejčí z Pánské obleky BANDI.

Čtěte více ...