Kožená galanterie

Pánské kožené rukavice BANDI – dopřejte vašim rukám teplo a maximální komfort

Pánské kožené rukavice BA...
Hledáte hřejivý doplněk do mrazivých dnů? Pánské kožené rukavice BANDI dopřejí vašim rukám pocit tepla a pohodlí. Navíc jsou díky svému elegantnímu a nadčasovému designu vhodné pro všechny muže ke kabátu i k bundě. Doporučujeme je na jakoukoliv společenskou událost, do zaměstnání nebo pro volný čas.

Rukavice jsou vyrobené z vysoce kvalitní ovčí kůže v černé barvě. Uvnitř rukavic je příjemný kožíšek, který vás opravdu zahřeje. Nabízíme je ve dvou provedeních, podívejte se na fotografie v článku.


Kvalita a elegantní design v jednom

Materiál z jemné ovčí kůže je velmi kvalitní a zajistí Vám, že budou rukavice vypadat dlouho jako nové. Vydrží vám tedy více než jednu zimní sezónu. Proto byl navržen v elegantním stylu, aby nikdy nevyšli z módy. Uvnitř rukavic vás bude hřát jemný kožíšek, který je velice příjemný na omak, takže se budou vaše ruce cítit jako v bavlnce. Kožené rukavice od BANDI jsou také ideální pro řízení auta v zimě, protože vám nebude klouzat volant ani vás nebude nepříjemně studit. 

Cena rukavic je 799 Kč a můžete si je vyzkoušet v prodejnách Pánské obleky BANDI nebo rovnou zakoupit v internetovém obchodě www.BandiVamos.cz


Detaily kožených rukavic

V prodeji nabízíme rukavice ve dvou provedeních. První mají elegantní hladký design s mírným leskem. Druhé jsou decentně prošívané módním vzorem. Ve fotogalerii se podívejte, jak vypadají kožené rukavice v detailu i ve skutečnosti na postavě. 

Pánské kožené rukavice BA...
Pánské kožené rukavice BA...
Pánské kožené rukavice BA...
Pánské kožené rukavice BA...
Pánské kožené rukavice BA...
Pánské kožené rukavice BA...

Tip navíc

Abyste se zahřál opravdu dokonale, doporučujeme vám také elegantní pánskou šálu. Vybírejte z bohaté nabídky barev a vzorů pánských šál BANDI na zimu i na podle současných trendů pro zimu 2016. Šála dokonale oživí váš zimní kabát i váš celkový vzhled a navíc vás zahřeje u krku.




 
 

Pouze do 31. 12. 2018 od nás obdržíte každou čtvrtou a nejdražší položku ZDARMA. Využijte této akce s úsporou až 9.699 Kč za nejdražší pánský oblek nebo 1.699 Kč za nejdražší pánskou košili, obuv a další.
 


PARFÉM APRIMÉ FOR MEN

Nový parfém BANDI Aprimé for Men nyní v prodeji. Pořiďte si tuto luxusní parfémovou vodu pro muže, která opravdu voní.

 Čtěte více... 

 


AKCE úpravy obleku ZDARMA

Pánský oblek můžete mít od nás upravený na Vaše míry ZDARMA. Seznamte se s AKCÍ Úpravy pánských obleků ZDARMA od profesionálních krejčí z Pánské obleky BANDI.

Čtěte více ...