Bandi » Elegantní pánské doplňky » Kožené pouzdro na doklady BANDI

Doplňky

Kožené pouzdro na doklady BANDI

Hledáte kvalitní a skladný kožený obal pro vaše doklady? Nosíte své doklady všude po kapsách a občas nějaké ztratíte nebo někde zapomenete?

V koženém obalu na doklady od značky BANDI se vám to už nemůže stát. Vaše doklady budou na jednom místě. Díky své univerzální velikosti je můžete mít vždy při sobě. Podívejte se na detaily koženého obalu na doklady BANDI a přesvědčte se sami.

Kožené pouzdro na doklady BANDI – náhled
Kožené pouzdro na doklady BANDI – náhled

Popis koženého obalu na doklady

Kožený obal na doklady od značky BANDI je vyroben v černé nebo hnědé barvě. Design koženého obalu na doklady je velice elegantní. Návrháři od BANDI zvolili pravou kůži právě pro její dokonalé vlastnosti. Pravá kůže je velice odolný materiál s dlouhou životností. Nemusíte se obávat, že se vám kožený obal na doklady jednoduše roztrhne nebo zašpiní. A co víc. Kožený obal na doklady je velice příjemný na dotek. Jeho hladký povrch vám nijak neponičí kapsu vašeho saka, kabátu nebo bundy.

Černé pánské pouzdro na doklady BANDI – model CHECK 01
Pánské pouzdro na doklady BANDI – model CHECK 01
Hnědé pánské pouzdro na doklady BANDI – model CHECK 02
Pánské pouzdro na doklady BANDI – model CHECK 02

Díky ideálním rozměrům, šířka 9 cm a výška 12 cm, můžete kožený obal na doklady schovat do náprsní kapsy u saka, bundy nebo kabátu. Kožený obal na doklady od značky BANDI je nejen velice skladný, ale také prostorný. Kožený obal na doklady má oddělená místa na doklady, karty i fotografie. Všechny úložné kapsy má na vnitřní straně kvůli zajištění větší bezpečnosti vašich osobních věcí.

Černé pánské pouzdro na doklady BANDI – model CHECK 01
Pánské pouzdro na doklady BANDI – model CHECK 01
Hnědé pánské pouzdro na doklady BANDI – model CHECK 02
Pánské pouzdro na doklady BANDI – model CHECK 02

Cena koženého obalu na doklady od značky BANDI je 749 Kč a můžete si vybrat ze dvou barev (černá, hnědá).

Tip pro vás

Chystáte se na ples? Věděli jste, že k pánskému obleku se zásadně nosí pánský opasek? Podívejte se na aktuální nabídku pánských opasků BANDI v internetovém obchodě www.BandiVamos.cz a vyberte si svou barvu.

Pokud si myslíte, že by se tato stránka mohla líbit někomu z vašich přátel, sdílejte ji na svém profilu:

Nenechte si ujít novinky

Zadejte svůj e-mail a díky pravidelným newsletterům vám neuniknou žádné novinky, akce ani výprodeje.
Budete vždy držet krok s aktuálními módními trendy. A navíc ušetříte.

i
Nenechte si ujít jedinečné tipy na slevy, akce a výprodeje, díky kterým ušetříte až několik tisíc. Neuniknou vám ani novinky a užitečné rady, které vám zajistí, že budete oblečeni správně a podle nejnovějších módních trendů. Dáme vám o nich vědět pravidelně (nejvíce 1x týdně) prostřednictvím newsletteru.