Bandi » Elegantní pánské doplňky » Kuličkové pero BANDI Black

Doplňky

Kuličkové pero BANDI Black

Elegantní a praktický dárek

Hledáte vhodný dárek pro své blízké? Chtěli byste jim darovat něco luxusního a zároveň praktického? Kuličkové pero BANDI Black splní vaše požadavky. Je ideálním doplňkem pro ty nejnáročnější, kteří milují eleganci a styl. Podívejte se na detaily kuličkového pera BANDI a přesvědčte se sami.

Kuličkové pero BANDI Black – buďte elegantní i při psaní
Kuličkové pero BANDI Black – buďte elegantní i při psaní

Elegance a luxus

Elegantní a luxusní vzhled Kuličkového pera BANDI Black vznikl propojením matné černé barvy a kovových prvků. Stříbrná barva kovových prvků podtrhuje jeho luxusní vzhled a eleganci. Praktická stránka kuličkového pera jej přivedla k samotné dokonalosti.

Pro milovníky ručně psaných dopisů

Na první pohled vám může kuličkové pero přidat velké a masivní. Ale není tomu tak. Vyniká svou univerzální velikostí a překvapivou lehkostí. Ideálně padne do každé ruky. Což ocení především dámy. A co víc! Nemusíte se bát, že vám ruka po delší době ustrne a dopsání dopisu vám bude připadat jako nadlidský výkon. Tato výhoda kuličkového pera BANDI nadchne především milovníky ručně psaných dopisů a dokumentů.

Cena kuličkového pera BANDI Black je 249,- Kč. Už nemusíte hledat praktický a elegantní dárek pro své blízké. Kuličkové pero BANDI Black je ideální volbou. V ceně je zahrnuta také exkluzivní černá dárková krabička. Kuličkové pero pořídíte z pohodlí vašeho domova v e-shopu www.BandiVamos.cz.

Původní cena kuličkového pera: 249 Kč
Nová akční cena: 99 Kč
Ušetříte: 150 Kč

Pozor, akce platí pouze do 4. 2. 2019.

Pokud si myslíte, že by se tato stránka mohla líbit někomu z vašich přátel, sdílejte ji na svém profilu:

Nenechte si ujít novinky

Zadejte svůj e-mail a díky pravidelným newsletterům vám neuniknou žádné novinky, akce ani výprodeje.
Budete vždy držet krok s aktuálními módními trendy. A navíc ušetříte.

i
Nenechte si ujít jedinečné tipy na slevy, akce a výprodeje, díky kterým ušetříte až několik tisíc. Neuniknou vám ani novinky a užitečné rady, které vám zajistí, že budete oblečeni správně a podle nejnovějších módních trendů. Dáme vám o nich vědět pravidelně (nejvíce 1x týdně) prostřednictvím newsletteru.