Bandi » Elegantní pánské doplňky » Kuličkové pero BANDI Premier

Doplňky

Kuličkové pero BANDI Premier

Kvalita a elegance pro ty nejnáročnější

Kuličkové pero BANDI Premier je horkou novinkou v prodejnách BANDI.

Vytáčí vás také to, když máte po ruce pouze plastovou propisku s ohlodaným vrškem? Je to pro vás ponižující, když jej musíte použít právě při podpisu důležité smlouvy? Buďte na tyto chvíle připraveni.

Pište s elegancí a stylem s kuličkovým perem BANDI Premier. Podívejte se na detaily kuličkového pera. I ti nejnáročnější z vás si přijdou na své.

Kuličkové pero BANDI Premier – elegantní v každé situaci
Kuličkové pero BANDI Premier – elegantní v každé situaci

Vhodný doplněk pro ty nejnáročnější

Kuličkové pero BANDI Premier je vyrobeno v lesklé černé barvě. Masivní provedení pera je doplněno jemnými kovovými detaily stříbrné barvy. Detaily dodávají kuličkovému peru šmrnc a eleganci.

Masivní provedení ocení především muži, kteří nemají v oblibě úzká plastová pera. Nejen, že se jim těžko drží, ale také nejsou zrovna ideální pro delší psaní. Dámy se však nemusí obávat, že by kuličkové pero Premier bylo pro ně nevhodné. I přes své masivní provedení je lehké a padne do každé ruky.

Elegantní a také velice praktické

Kuličkové pero je nejen krásným, ale také velice praktickým doplňkem. Pevný a kvalitní materiál, ze kterého je kuličkové pero vyrobeno, vám zajistí jeho odolnost vůči promáčknutí či prasknutí. Nemusíte se bát, že jej rozbijete, pokud vám zapadne do kabelky či aktovky pod ostatní věci.

Cena kuličkového pera BANDI Premier je 399,- Kč. V ceně je zahrnuta exkluzivní dárková krabička černé barvy. Kuličkové pero je ideálním dárkem. Darujte svým blízkým kvalitu a eleganci. Kuličkové pero pořídíte z pohodlí vašeho domova v e-shopu www.BandiVamos.cz.

Původní cena kuličkového pera: 399 Kč
Nová akční cena: 149 Kč
Ušetříte: 250 Kč

Akce platí pouze do 4. 2. 2019.

Tip pro vás

Hledáte ideální dárek pro muže? Inspirujte se i dalšími tipy.

Pokud si myslíte, že by se tato stránka mohla líbit někomu z vašich přátel, sdílejte ji na svém profilu:

Nenechte si ujít novinky

Zadejte svůj e-mail a díky pravidelným newsletterům vám neuniknou žádné novinky, akce ani výprodeje.
Budete vždy držet krok s aktuálními módními trendy. A navíc ušetříte.

i
Nenechte si ujít jedinečné tipy na slevy, akce a výprodeje, díky kterým ušetříte až několik tisíc. Neuniknou vám ani novinky a užitečné rady, které vám zajistí, že budete oblečeni správně a podle nejnovějších módních trendů. Dáme vám o nich vědět pravidelně (nejvíce 1x týdně) prostřednictvím newsletteru.