Bandi » Elegantní pánské doplňky » Kuličkové pero BANDI Red

Doplňky

Kuličkové pero BANDI Red

Pište s elegancí a stylem

Kuličkové pero BANDI Red je žhavou novinkou v prodejnách BANDI.

Patříte mezi milovníky elegantních a praktických doplňků? Záleží vám na tom, jak působíte na své obchodní partnery? Kuličkové pero BANDI Red předčí očekávání i těch nejnáročnějších. Červená barva kuličkového pera, barva smyslnosti a přitažlivosti, podtrhne váš osobitý styl.

Kuličkové pero BANDI Red je nejenom krásným, ale také velice praktickým doplňkem. Podívejte se na jeho detaily a nechce se inspirovat.

Kuličkové pero BANDI Red je vyrobeno v červené barvě v kombinaci se stříbrnými kovovými prvky. Záměrem návrhářů značky od BANDI bylo vytvořit stylové kuličkové pero. Díky červené barvě, kterou zvolili, se jim to povedlo na jedničku.

Kuličkové pero BANDI Red – buďte elegantní i při psaní
Kuličkové pero BANDI Red – buďte elegantní i při psaní

Luxus a elegance v jednom

Matná červená barva nečiní kuličkové pero příliš provokující nebo výrazné. Můžete jej používat během pracovní schůzky nebo jednání a nemusíte se bát přílišné okázalosti, která by mohla zbytečně provokovat. Právě naopak. Matná barva společně se stříbrným kovovým horním tělem dodává peru jistou eleganci a nádech luxusu.

Praktická stránka kuličkového pera

Pevný a kvalitní materiál, z kterého je kuličkové pero BANDI vyrobeno, vám zajistí odolnost vůči promáčknutí či prasknutí. Nemusíte se obávat, pokud jej zapomenete v kabelce či aktovce pod hromadou ostatních věcí. Univerzální velikost a lehkost překvapí každého.

Kuličkové pero padne do každé ruky a svou lehkostí vám umožní psaní delšího dopisu. Žádná křeč či únava v dlani vás nezastihne. A co víc. Díky své velikosti se bez problému vleze do postranní kapsy aktovky, kabelky nebo také do malého psaníčka. Tuto skutečnost ocení především dámy, které se chystají na společenskou událost, kde jsou velké kabelky nepřípustné.

Cena kuličkového pera BANDI Red je 249,- Kč. V ceně je zahrnuta také dárková krabička červené barvy. Kuličkové pero BANDI Red je v exkluzivní dárkové krabičce praktickým a elegantním dárkem. Kuličkové pero pořídíte z pohodlí vašeho domova v e-shopu www.BandiVamos.cz.

Mohlo by vás zajímat

Hledáte nějaký praktický a elegantní dárek pro muže? Inspirujte se širokou nabídkou pánských společenských kravat v internetovém obchodu BANDI. Nakupujte z pohodlí vašeho domova na BandiVamos.cz.

Pokud si myslíte, že by se tato stránka mohla líbit někomu z vašich přátel, sdílejte ji na svém profilu:

Nenechte si ujít novinky

Zadejte svůj e-mail a díky pravidelným newsletterům vám neuniknou žádné novinky, akce ani výprodeje.
Budete vždy držet krok s aktuálními módními trendy. A navíc ušetříte.

i
Nenechte si ujít jedinečné tipy na slevy, akce a výprodeje, díky kterým ušetříte až několik tisíc. Neuniknou vám ani novinky a užitečné rady, které vám zajistí, že budete oblečeni správně a podle nejnovějších módních trendů. Dáme vám o nich vědět pravidelně (nejvíce 1x týdně) prostřednictvím newsletteru.