Bandi » Elegantní pánské doplňky » Manžetové knoflíčky BANDI – elegantní doplněk pro váš luxusní vzhled

Doplňky

Manžetové knoflíčky BANDI – elegantní doplněk pro váš luxusní vzhled

Chcete vypadat elegantně a dodat vašemu vzhledu nádech luxusu? Ozdobte rukávy vaší košile exkluzivními manžetovými knoflíčky BANDI, jejichž design vychází z nejnovějších módních trendů. Budete působit luxusním dojmem, a navíc dodáte vašemu vzhledu na osobitosti. Manžetové knoflíčky jsou zkrátka pomyslnou třešničkou na dortu, která by v outfitu skutečného gentlemana neměla chybět.

Manžetové knoflíčky BANDI můžete využít pro celou řadu příležitostí. Lesklé modely dodají vašemu oblečení slavnostní nádech. Proto jsou vhodné pro slavnostní události, například na svatbu, ples či oslavu jubilea. Pro pracovní schůzky a obchodní jednání se naopak hodí decentní modely v matném provedení. Lesklé manžetové knoflíčky by totiž v pracovním prostředí mohly působit příliš okázale.

Manžetové knoflíčky BANDI – elegantní doplněk pro váš luxusní vzhled
Manžetové knoflíčky BANDI – elegantní doplněk pro váš luxusní vzhled

Více než 40 originálních modelů

V široké nabídce manžetových knoflíčků BANDI najdete více než 40 originálních modelů. Vybírat můžete z různých barevných kombinací a tvarů. Vyrobeny jsou z kvalitního kovového materiálu ve stříbrném či zlatém provedení.

Jedinečný vzhled manžetových knoflíčků dotváří řada designových prvků – kombinace zlatého a stříbrného provedení, ozdobné rýhování, kamínky a vzory. Volit můžete klasické tvary jako čtverec, obdélník, kruh, či elipsa.

Manžetové knoflíčky LUX 163
Manžetové knoflíčky LUX 163
Manžetové knoflíčky LUX 20
Manžetové knoflíčky LUX 20
Manžetové knoflíčky LUX 153
Manžetové knoflíčky LUX 153

Manžetové knoflíčky BANDI pořídíte již od 269 Kč. Prohlédněte si jejich kompletní nabídku v e-shopu www.BandiVamos.cz, nebo si je přijďte vybrat do nejbližší značkové prodejny Pánské obleky BANDI.

Tip pro vás

Pokud hledáte jedinečný dárek, kterým muže zaručeně potěšíte, manžetové knoflíčky BANDI jsou pro vás ideální volbou. V dárkové krabičce BANDI působí opravdu exkluzivně.

Víte, že?

Manžetové knoflíčky nelze nosit ke košilím, které mají rukávy zakončené na klasickou manžetu a zapínají se na košilové knoflíčky. Proto najdete v nabídce pánských košil BANDI jak košile s dvojitou manžetou, která je určena pouze pro manžetové knoflíčky, tak košile s univerzální manžetou. Díky univerzální manžetě můžete košili zapínat na klasické košilové knoflíčky i manžetové knoflíčky.

Pokud si myslíte, že by se tato stránka mohla líbit někomu z vašich přátel, sdílejte ji na svém profilu:

Nenechte si ujít novinky

Zadejte svůj e-mail a díky pravidelným newsletterům vám neuniknou žádné novinky, akce ani výprodeje.
Budete vždy držet krok s aktuálními módními trendy. A navíc ušetříte.

i
Nenechte si ujít jedinečné tipy na slevy, akce a výprodeje, díky kterým ušetříte až několik tisíc. Neuniknou vám ani novinky a užitečné rady, které vám zajistí, že budete oblečeni správně a podle nejnovějších módních trendů. Dáme vám o nich vědět pravidelně (nejvíce 1x týdně) prostřednictvím newsletteru.