Doplňky

Obal na oblek BANDI z netkané textilie – ochrání oblečení ve skříni i na cestách

Obal na pánský oblek je nedílnou součástí šatníku každého muže. Ať už vám oblek visí ve skříni nebo jej často převážíte na cestách, vždy byste jej měli mít zabalený do obalu na oblek. Díky ochraně, kterou obal poskytuje, vám oblek vydrží mnohem déle jako nový. Univerzální využití vám poskytuje obal na oblek BANDI z netkané textilie, který chrání oblečení před prachem a škůdci ve skříni i před poškozením a zašpiněním při cestování.

Obal od BANDI skvěle využijete pro jakékoliv oblečení, jako je například oblek, kabát nebo i dámské šaty. Po složení napůl navíc můžete obal nosit stejně pohodlně jako nákupní tašku nebo cestovní zavazadlo.

Obal na oblek z netkané textilie
Obal na oblek z netkané textilie

Univerzální obal z netkané textilie

Obal na oblek BANDI je vyroben z materiálu netkané textilie, který je prodyšný. Díky tomu oblek dýchá, nezatuchá a nezapařuje se. Černá barva obalu na oblek je zvolena především kvůli praktičnosti. Když se obal zašpiní, není to tak znát jako na světlých barvách obalů.

V horní části obalu je otvor pro prostrčení háčku ramínka s oděvy a pro zavěšení na věšák. Po celé délce jedné strany je posuvný zip, který vám umožní snadno založit oděvy do obalu. Potřebujete-li převézt pánský oblek, je právě tento obal pro vás vhodným řešením ochrany proti ušpinění nebo poškození.

Cena obalu na oblek je 199 Kč a jeho rozměry jsou 100 centimetrů na výšku a 60 centimetrů na šířku.

Univerzální obal na oblek BANDI - 1

Tip navíc

Obal doporučujeme taktéž ženám pro ochranu šatů. Obal na šaty využijí nejen manažerky, ale i nevěsty, účastnice svateb nebo ženy, které se chystají na ples. Dostatečně hrubý materiál z netkané textilie zamezí poškození kostýmku nebo šatů. Co může být horšího, než se těšit na událost a přivézt si na oslavu ušpiněné šaty.

Pokud si myslíte, že by se tato stránka mohla líbit někomu z vašich přátel, sdílejte ji na svém profilu:

Nenechte si ujít novinky

Zadejte svůj e-mail a díky pravidelným newsletterům vám neuniknou žádné novinky, akce ani výprodeje.
Budete vždy držet krok s aktuálními módními trendy. A navíc ušetříte.

i
Nenechte si ujít jedinečné tipy na slevy, akce a výprodeje, díky kterým ušetříte až několik tisíc. Neuniknou vám ani novinky a užitečné rady, které vám zajistí, že budete oblečeni správně a podle nejnovějších módních trendů. Dáme vám o nich vědět pravidelně (nejvíce 1x týdně) prostřednictvím newsletteru.