Ostatní doplňky

Obal na obleky BANDI plast - dokonalá ochrana obleků a šatů

Obal na pánský oblek BAND...

Pro ochranu proti ušpinění nebo špatným povětrnostním podmínkám při transportu vašeho obleku, košile i kravaty na cestách vám doporučujeme obal na oblek značky BANDI.

Klasický plastikový obal na zip s průhledným okénkem je nejen praktickým doplňkem na cesty, ale oceníte jej i ve vaší šatní skříni. Při dlouhodobém uložení obleku ve skříni v prašném prostředí budete i po měsících uložení oblékat pánský oblek dokonale čistý.


Popis obalu na obleky

Obal na oblek je vyroben z materiálu PEVA v barvě šedočerná. V jeho horní části je otvor pro prostrčení háčku ramínka s oděvy a pro zavěšení na věšák. Po celé délce jedné strany je posuvný zip, který vám umožní snadno založit oděvy do obalu. Pro lepší orientaci v šatní skříni je na obalu plastikové průhledné okénko umožňující velmi dobré rozlišení barvy a vzoru obleku.

Cena obalu na obleky je 99,- Kč a jeho rozměry jsou 100 centimetrů na výšků a 60 centimetrů na šířku.


Fotografie obalu na obleky

Obal na pánský oblek BAND...
 
 

Pouze do 31. 12. 2018 od nás obdržíte každou čtvrtou a nejdražší položku ZDARMA. Využijte této akce s úsporou až 9.699 Kč za nejdražší pánský oblek nebo 1.699 Kč za nejdražší pánskou košili, obuv a další.
 


PARFÉM APRIMÉ FOR MEN

Nový parfém BANDI Aprimé for Men nyní v prodeji. Pořiďte si tuto luxusní parfémovou vodu pro muže, která opravdu voní.

 Čtěte více... 

 


AKCE úpravy obleku ZDARMA

Pánský oblek můžete mít od nás upravený na Vaše míry ZDARMA. Seznamte se s AKCÍ Úpravy pánských obleků ZDARMA od profesionálních krejčí z Pánské obleky BANDI.

Čtěte více ...