Ostatní doplňky

Obal na oblek BANDI z netkané textilie - ochrání oblečení ve skříni i na cestách

Přineste starý oblek a od...
Obal na pánský oblek je nedílnou součástí šatníku každého muže. Ať už Vám oblek visí ve skříni nebo jej často převážíte na cestách, vždy byste jej měli mít zabalený do obalu na oblek. Díky ochraně, kterou obal poskytuje, Vám oblek vydrží mnohem déle jako nový. Univerzální využití Vám poskytuje obal na oblek BANDI z netkané textilie, který chrání oblečení před prachem a škůdci ve skříni i před poškozením a zašpiněním při cestování. 

Obal od BANDI skvěle využijete pro jakékoliv oblečení, jako je například oblek, kabát nebo i dámské šaty. Po složení napůl navíc můžete obal nosit stejně pohodlně jako nákupní tašku nebo cestovní zavazadlo. 


Univerzální obal z netkané textilie

Obal na oblek BANDI z net...
Obal na oblek BANDI je vyroben z materiálu netkané textilie, který je prodyšný. Díky tomu oblek dýchá, nezatuchá a nezapařuje se. Černá barva obalu na oblek je zvolena především kvůli praktičnosti. Když se obal zašpiní, není to tak znát jako na světlých barvách obalů.

V horní části obalu je otvor pro prostrčení háčku ramínka s oděvy a pro zavěšení na věšák. Po celé délce jedné strany je posuvný zip, který Vám umožní snadno založit oděvy do obalu. Potřebujete-li převézt pánský oblek, je právě tento obal pro vás vhodným řešením ochrany proti ušpinění nebo poškození.

Cena obalu na oblek je 199 Kč a jeho rozměry jsou 100 centimetrů na výšku a 60 centimetrů na šířku.

Akce pro vás

Potřebujete chránit své oblečení ve skříni nebo na cestách? Využijte akční nabídky sady obalů na obleky a šaty za jedinečnou cenu 699 Kč. Zabezpečíte si vaše oděvy a navíc ušetříte 393,- Kč

Sada obsahuje:

3 kusy obalů z netkané textilie

5 kusů plastových obalů PEVA

Díky prodloužené délce zipů snadno vložíte do obalu nejen obleky, ale také šaty. V horní části obalů je otvor pro prostrčení háčku na ramínka tak, abyste jej mohli zcela jednoduše uchopit. Obal z netkané textilie má navíc dvě ucha, díky kterým můžete nosit obal stejně pohodlně jako tašku.

Tyto sady obalů lze zakoupit pouze v internetovém obchodu BANDI. Akce platí pouze do 30. června 2016.

Tip navíc

Obal na oblek BANDI z net...
Obal doporučujeme taktéž ženám pro ochranu šatů. Obal na šaty využijí nejen manažerky, ale i nevěsty, účastnice svateb nebo ženy, které se chystají na ples. Dostatečně hrubý materiál z netkané textilie zamezí poškození kostýmku nebo šatů. Co může být horšího, než se těšit na událost a přivézt si na oslavu ušpiněné šaty.

 
 

Pouze do 30. 9. 2018 od nás obdržíte každou čtvrtou a nejdražší položku ZDARMA. Využijte této akce s úsporou až 9.699 Kč za nejdražší pánský oblek nebo 1.699 Kč za nejdražší pánskou košili, obuv a další.
 


PARFÉM APRIMÉ FOR MEN

Nový parfém BANDI Aprimé for Men nyní v prodeji. Pořiďte si tuto luxusní parfémovou vodu pro muže, která opravdu voní.

 Čtěte více... 

 


AKCE úpravy obleku ZDARMA

Pánský oblek můžete mít od nás upravený na Vaše míry ZDARMA. Seznamte se s AKCÍ Úpravy pánských obleků ZDARMA od profesionálních krejčí z Pánské obleky BANDI.

Čtěte více ...