Ostatní doplňky

Deštníky BANDI - stylové a praktické do špatného počasí

Pánské deštníky BANDI
Pánské deštníky BANDI jsou praktickým doplňkem, který vás ochrání před deštěm a sněhem. Jsou dostatečně velké, aby vás i vaše oblečení schovaly před nepříznivým počasím. Díky snadné manipulaci, pohodlné zahnuté rukojeti a lehké váze jsou vhodné pro muže, ženy a také při cestování.

Elegantní design deštníku BANDI vám umožní využít jej do zaměstnání, na ples nebo na jakoukoliv společenskou událost. Pokud si nechcete zničit oblečení, které je na déšť citlivé, jako je pánský oblek nebo společenské šaty, deštník od BANDI je nejlepší řešení.


Univerzální doplněk pro každého

Deštníky BANDI
Deštníky BANDI mají nadčasově elegantní styl. Vybrat si můžete ze dvou typů. Decentní a univerzální deštník v černé barvě nebo designový deštník v bíločerném provedení. Díky svému vzhledu jsou deštníky BANDI reprezentativním doplňkem k pánskému obleku nebo ke společenským šatům. Pokud tedy půjdete na ples, svatbu nebo jinou společenskou událost a zrovna bude pršet, můžete se bez obav schovat pod deštník BANDI. Máte jistotu, že nezmoknete a společensky se neznemožníte.


Praktičnost na prvním místě

Deštníky jsou holového typu s prakticky zahnutou rukojetí. Díky tomu se pohodlně drží. Navíc jsou velmi lehké a na manipulaci jednoduché. Střecha deštníku je po rozevření pevná a odolná i velice silnému větru. Míry deštníku jsou na délku 87 centimetrů a průměr je 104 centimetrů. Je to dostatečná velikost, aby před deštěm ochránila nejen vás, ale například i vaši partnerku.

Cena pánských deštníků je od 449 Kč a můžete vybírat ze dvou elegantních provedení.


Doporučujeme

Nakupujte z pohodlí vašeho domova pánské deštníky BANDI na e-shopu www.BandiVamos.cz. V klidu si prohlédněte ostatní doplňky společenské módy pro muže, které jsou vkusným dárkem na Vánoce pod stromeček. 
 
 

Pouze do 31. 12. 2018 od nás obdržíte každou čtvrtou a nejdražší položku ZDARMA. Využijte této akce s úsporou až 9.699 Kč za nejdražší pánský oblek nebo 1.699 Kč za nejdražší pánskou košili, obuv a další.
 


PARFÉM APRIMÉ FOR MEN

Nový parfém BANDI Aprimé for Men nyní v prodeji. Pořiďte si tuto luxusní parfémovou vodu pro muže, která opravdu voní.

 Čtěte více... 

 


AKCE úpravy obleku ZDARMA

Pánský oblek můžete mít od nás upravený na Vaše míry ZDARMA. Seznamte se s AKCÍ Úpravy pánských obleků ZDARMA od profesionálních krejčí z Pánské obleky BANDI.

Čtěte více ...