Ostatní doplňky

Univerzální obal na oblek BANDI – aby Vám oblečení vydrželo déle jako nové

Obal na oblek BANDI

Visí vám oblek ve skříni nebo jej často převážíte na cestách? Vždy byste jej měli mít zabalený do obalu na oblek. Díky ochraně, kterou obal poskytuje, vám oblek vydrží mnohem déle jako nový.

Univerzální využití vám poskytuje obal na oblek BANDI z netkané textilie, který chrání Vaše oblečení před prachem a škůdci ve skříni i před poškozením a zašpiněním při cestování.

Obal od BANDI skvěle využijete pro jakékoliv oblečení, jako je například oblek, kabát nebo i dámské šaty. Po složení napůl a zapnutí na cvočky navíc můžete obal nosit pohodlně jako nákupní tašku nebo cestovní zavazadlo.


Univerzální obal z netkané textilie

Obal na oblek BANDI je vyroben z materiálu netkané textilie, který je prodyšný. Díky tomu oblek dýchá, nezatuchá a nezapařuje se. Černá barva obalu na oblek je zvolena především kvůli praktičnosti. Když se obal zašpiní, není to tak znát jako na světlých barvách obalů.

V horní části obalu je otvor pro prostrčení háčku ramínka s oděvy a pro zavěšení na věšák. Po celé délce jedné strany je posuvný zip, který vám umožní snadno založit oděvy do obalu. Potřebujete-li převézt pánský oblek, je právě tento obal pro vás vhodným řešením ochrany proti ušpinění nebo poškození.

Cena obalu na oblek je 249 Kč a díky jeho rozměrům, 103 centimetrů na výšku a 58 centimetrů na šířku, do něj pohodlně uložíte veškeré potřebné oblečení.

Obal na oblek BANDI - pře...
Obal na oblek BANDI - zad...
Obal na oblek BANDI - způ...

Tip navíc

Obal doporučujeme taktéž ženám pro ochranu šatů. Obal na šaty využijí nejen manažerky, ale i nevěsty, účastnice svateb nebo ženy, které se chystají na ples. Dostatečně hrubý materiál z netkané textilie zamezí poškození kostýmku nebo šatů. Co může být horšího, než se těšit na událost a přivézt si na oslavu ušpiněné šaty.
 
 

Pouze do 31. 12. 2018 od nás obdržíte každou čtvrtou a nejdražší položku ZDARMA. Využijte této akce s úsporou až 9.699 Kč za nejdražší pánský oblek nebo 1.699 Kč za nejdražší pánskou košili, obuv a další.
 


PARFÉM APRIMÉ FOR MEN

Nový parfém BANDI Aprimé for Men nyní v prodeji. Pořiďte si tuto luxusní parfémovou vodu pro muže, která opravdu voní.

 Čtěte více... 

 


AKCE úpravy obleku ZDARMA

Pánský oblek můžete mít od nás upravený na Vaše míry ZDARMA. Seznamte se s AKCÍ Úpravy pánských obleků ZDARMA od profesionálních krejčí z Pánské obleky BANDI.

Čtěte více ...