Bandi » Elegantní pánské doplňky » Pánské kožené opasky BANDI z kvalitní býčí kůže

Doplňky

Pánské kožené opasky BANDI z kvalitní býčí kůže

Víte, že se k pánskému obleku musí nosit opasek? Nejenže to udávají pravidla společenské etikety, ale opasek je také velice praktický doplněk. Kožený opasek využijete nejen k oblekům, ale také ke kalhotám nebo riflím pro běžné nošení. Pánské kožené opasky BANDI jsou vyrobeny z prvotřídní býčí kůže, která je velice pevná a má dlouhou životnost.

Značkové opasky BANDI jsou navrženy s klasickou průvlečnou sponou nebo s moderním automatickým zapínáním. Podívejte se na pestrou nabídku barevných odstínů a různých designových spon.

Pánský kožený opasek BANDI – náhled

Kožené opasky CLASSIC

Opasky modelové řady CLASS jsou ideální pro muže, kteří vyznávají klasiku a eleganci. Tyto opasky se vyznačují klasickým zapínáním na dírky s pomocí průvlečné spony.

Ceny opasků CLASS jsou od 349 Kč. Ve značkových prodejnách Pánské obleky BANDI nebo v internetovém obchodě www.BandiVamos.cz můžete vybírat z různých odstínů černé a hnědé barvy a z několika designových provedení kovových spon.

Kožené opasky AUTOMAT

Pánské kožené opasky AUTOMAT jsou vhodné pro muže, kterým záleží na pohodlí a moderním vzhledu. Opasek od BANDI má univerzální využití. Můžete jej nosit nejen ke společenskému oblečení, ale také k běžnému nošení k riflím.

Automatické zapínání spony je snadné a velmi rychlé. Opasek provléknete skrz sponu a následná očka. Západka uvnitř spony se sama zasekne do zoubků na rubu opasku. Pro rozepnutí opasku jednoduše stisknete tlačítkovou pojistku a opasek se uvolní. Už nejste závislý na odsazení dírek, jako je tomu u klasických opasků.

Ceny opasků AUTOMAT jsou od 499 Kč. Praktické zapínání a moderní design kovových spon vytváří z opasku velice elegantní doplněk pro moderního muže.

Mechanika spony u koženého pasku AUTOMAT

Náhledové fotografie pánských kožených opasků BANDI

Upozornění: Fotografie opasků AUTOMAT jsou pouze náhledové. Spony opasků, barevné odstíny a vzory se neustále obměňují. Aktuální nabídku pánských kožených opasků BANDI naleznete v internetovém obchodě www.BandiVamos.cz.

Sdílejte s přáteli:

Nenechte si ujít novinky

Zadejte svůj e-mail a díky pravidelným newsletterům vám neuniknou žádné novinky, akce ani výprodeje.
Budete vždy držet krok s aktuálními módními trendy. A navíc ušetříte.

i
Nenechte si ujít jedinečné tipy na slevy, akce a výprodeje, díky kterým ušetříte až několik tisíc. Neuniknou vám ani novinky a užitečné rady, které vám zajistí, že budete oblečeni správně a podle nejnovějších módních trendů. Dáme vám o nich vědět pravidelně (nejvíce 1x týdně) prostřednictvím newsletteru.