Doplňky

Pánské kožené opasky BANDI z kvalitní býčí kůže

Víte, že se k pánskému obleku musí nosit opasek? Nejenže to udávají pravidla společenské etikety, ale opasek je také velice praktický doplněk. Kožený opasek využijete nejen k oblekům, ale také ke kalhotám nebo riflím pro běžné nošení. Pánské kožené opasky BANDI jsou vyrobeny z prvotřídní býčí kůže, která je velice pevná a má dlouhou životnost.

Značkové opasky BANDI jsou navrženy s klasickou průvlečnou sponou nebo s moderním automatickým zapínáním. Podívejte se na pestrou nabídku barevných odstínů a různých designových spon.

Pánský kožený opasek BANDI – náhled

Kožené opasky CLASS

Opasky modelové řady CLASS jsou ideální pro muže, kteří vyznávají klasiku a eleganci. Tyto opasky se vyznačují klasickým zapínáním na dírky s pomocí průvlečné spony.

Ceny opasků CLASS jsou od 349 Kč. Ve značkových prodejnách Pánské obleky BANDI nebo v internetovém obchodě www.BandiVamos.cz můžete vybírat z různých odstínů černé a hnědé barvy a z několika designových provedení kovových spon.

Černý pánský kožený opasek BANDI - model CLASS 13
Hnědý pánský kožený opasek BANDI - model CLASS 08

Kožené opasky AUTOMAT

Pánské kožené opasky AUTOMAT jsou vhodné pro muže, kterým záleží na pohodlí a moderním vzhledu. Opasek od BANDI má univerzální využití. Můžete jej nosit nejen ke společenskému oblečení, ale také k běžnému nošení k riflím.

Automatické zapínání spony je snadné a velmi rychlé. Opasek provléknete skrz sponu a následná očka. Západka uvnitř spony se sama zasekne do zoubků na rubu opasku. Pro rozepnutí opasku jednoduše stisknete tlačítkovou pojistku a opasek se uvolní. Už nejste závislý na odsazení dírek, jako je tomu u klasických opasků.

Ceny opasků AUTOMAT jsou od 499 Kč. Praktické zapínání a moderní design kovových spon vytváří z opasku velice elegantní doplněk pro moderního muže.

Mechanika spony u koženého pasku AUTOMAT

Oddělená spona u černého pánského koženého opasku BANDI - model AUTOMAT
Černý pánský kožený opasek BANDI - model AUTOMAT - zezadu

Kde opasek koupíte?

Aktuální nabídku pánských kožených opasků BANDI naleznete v internetovém obchodě www.BandiVamos.cz. Pokud si chcete opasek vyzkoušet, navštivte kteroukoli ze značkových prodejen BANDI. Podívejte se, kde se nachází vaše nejbližší prodejna Pánské obleky BANDI.

Pokud si myslíte, že by se tato stránka mohla líbit někomu z vašich přátel, sdílejte ji na svém profilu:

Nenechte si ujít novinky

Zadejte svůj e-mail a díky pravidelným newsletterům vám neuniknou žádné novinky, akce ani výprodeje.
Budete vždy držet krok s aktuálními módními trendy. A navíc ušetříte.

i
Nenechte si ujít jedinečné tipy na slevy, akce a výprodeje, díky kterým ušetříte až několik tisíc. Neuniknou vám ani novinky a užitečné rady, které vám zajistí, že budete oblečeni správně a podle nejnovějších módních trendů. Dáme vám o nich vědět pravidelně (nejvíce 1x týdně) prostřednictvím newsletteru.