Doplňky

Pánské motýlky BANDI – elegantní doplněk pro váš společenský oděv

Elegantní pánský motýlek je tím správným doplňkem pro váš slavnostní vzhled. Díky lesklé látce vám motýlek dodá nádech luxusu a perfektně doplní váš společenský oblek nebo smoking. Nemusíte se obávat složitého vázání, protože pánské motýlky BANDI jsou již dokonale předvázané.

Pánský motýlek je povinný při některých společenských událostech, jako jsou galavečery, koncerty či plesy. Využijete jej také ve většině tanečních kurzech. Podívejte se, jak skvěle může motýlek vypadat.

Pánský motýlek BANDI, zelený

Doplněk pro gentlemany

Návrháři od BANDI vyrobili pánské motýlky z lesklého a nemačkavého materiálu. Kromě standardní černé nebo bílé barvy můžete vybírat motýlky nejrůznějších barev. Díky tomu se můžete co nejlépe přizpůsobit barvě šatů nebo doplňků vaší partnerky, a vytvořit tak dojem dokonalého páru. Podívejte se na aktuální nabídku exkluzivních pánských motýlků ve všech možných barevných odstínech.

S pánským motýlkem BANDI vám odpadnou starosti, zda jej správně uvážete. Motýlek je předvázaný, takže si vždy zachová dokonalý tvar a váš vzhled bude perfektní v každé situaci. Zapínání motýlku je velmi jednoduché. Na zadní straně pásku je háček s očkem. Díky tomu motýlek velmi snadno přizpůsobíte obvodu vašeho krku.

Příklady outfitů s motýlkem

Podívejte se, jak může díky pánskému motýlku získat společenské oblečení velmi slavnostní vzhled. Ten ještě umocníte, zvolíte-li k pánskému motýlku společenskou košili, která má přes knoflíky ozdobnou légu. Vyzkoušet můžete také nevšední kombinaci světle modré košile a tmavě modrého motýlka, která vypadá velice stylově. Nebojte se různých barevných kombinací, protože i tradice může podléhat módním trendům.

Pánský motýlek BANDI, zelený – detail
Pánský motýlek BANDI, černý

Pánské motýlky BANDI pořídíte od 299 Kč a jedná se o samostatné motýlky nebo sety, jejichž součástí je motýlek a kapesníček do saka. Vybírejte pánské motýlky BANDI v e-shopu www.BandiVamos.cz, nebo si je přijďte vyzkoušet do nejbližší značkové prodejny Pánské obleky BANDI.

Víte, že…

Podle barvy motýlku jsou nazvány dress cody BLACK TIE a WHITE TIE. Pokud obdržíte pozvánku na společenskou událost, kde je předepsán dress code BLACK TIE, měli byste obléknout smoking a černého motýlka. Je-li na pozvánce uvedeno WHITE TIE, jedná se o frak s bílým motýlkem.

Pokud si myslíte, že by se tato stránka mohla líbit někomu z vašich přátel, sdílejte ji na svém profilu:

Nenechte si ujít novinky

Zadejte svůj e-mail a díky pravidelným newsletterům vám neuniknou žádné novinky, akce ani výprodeje.
Budete vždy držet krok s aktuálními módními trendy. A navíc ušetříte.

i
Nenechte si ujít jedinečné tipy na slevy, akce a výprodeje, díky kterým ušetříte až několik tisíc. Neuniknou vám ani novinky a užitečné rady, které vám zajistí, že budete oblečeni správně a podle nejnovějších módních trendů. Dáme vám o nich vědět pravidelně (nejvíce 1x týdně) prostřednictvím newsletteru.