Bandi » Elegantní pánské doplňky » Pánské peněženky BANDI z pravé kůže

Doplňky

Pánské peněženky BANDI z pravé kůže

Patříte mezi muže, kteří nemají v oblibě velké neskladné pánské peněženky? Hledáte takovou, která by se dala jednoduše schovat v kapse od saka? Exkluzivní kožené pánské peněženky BANDI předčí vaše očekávání. Hned na první pohled vás zaujme jejich klasická elegance.

Pánské peněženky BANDI jsou výjimečné nejen svým elegantním vzhledem, ale také praktičností. Podívejte se na jejich detaily a vyberte si.

Pánská peněženka BANDI – úvodní

Popis pánské peněženky BANDI

Pánské peněženky BANDI jsou vyrobeny z kvalitní kůže v černé nebo hnědé barvě. Záměrem návrhářů od BANDI bylo navrhnout jedinečný kousek, který by splňoval potřeby těch nejnáročnějších. Povedlo se jim to na jedničku. Pravá kůže působí velice elegantně a luxusně. Pravá kůže je velice kvalitní materiál s dlouhou životností. Nemusíte se obávat, že se vám pánská peněženka jednoduše roztrhne nebo zašpiní. Navíc je peněženka velice příjemná na dotek a manipulaci.

Černá pánská peněženka BANDI – model FOLD 01
Pánská peněženka BANDI – model FOLD 01
Černá pánská peněženka BANDI – model FOLD 01
Pánská peněženka BANDI – model FOLD 01

Díky ideálním rozměrům, šířka 11 cm a výška 9 cm, můžete pánské peněženky BANDI schovat do náprsní kapsy u saka, kabátu nebo bundy. Pánské peněženky BANDI jsou nejen velice skladné, ale také prostorné.

Uvnitř každé pánské peněženky se nachází oddělená místa na mince, papírové bankovky, doklady a karty. Kvůli zajištění větší bezpečnosti vašich osobních věcí, jsou všechny úložné kapsy na vnitřní straně.

Hnědá pánská peněženka BANDI – model FOLD 02
Pánská peněženka BANDI – model FOLD 02
Hnědá pánská peněženka BANDI – model FOLD 02
Pánská peněženka BANDI, model FOLD 02

Hledáte praktický a elegantní dárek pro svého partnera nebo kamaráda? Pánská peněženka BANDI z pravé kůže je ideálním dárkem, který potěší vaše blízké a kamarády.

Cena peněženek je 699 Kč a můžete si vybrat z různých modelů ve dvou barvách.

Mohlo by vás zajímat

Chtěli byste ušetřit čas hledáním vhodného dárku pro vaše blízké? Podívejte se na aktuální nabídku doplňků a dárku v internetovém obchodě www.BandiVamos.cz. Nakupujte z pohodlí vašeho domova!

Tip pro vás

Chystáte se na pracovní pohovor? Nejste si jisti výběrem vhodného oblečení? Přečtěte si článek Jak se obléknout na pracovní pohovor, abyste měli větší šance na úspěch. V článku naleznete všechny potřebné rady a tipy.

Sdílejte s přáteli:

Nenechte si ujít novinky

Zadejte svůj e-mail a díky pravidelným newsletterům vám neuniknou žádné novinky, akce ani výprodeje.
Budete vždy držet krok s aktuálními módními trendy. A navíc ušetříte.

i
Nenechte si ujít jedinečné tipy na slevy, akce a výprodeje, díky kterým ušetříte až několik tisíc. Neuniknou vám ani novinky a užitečné rady, které vám zajistí, že budete oblečeni správně a podle nejnovějších módních trendů. Dáme vám o nich vědět pravidelně (nejvíce 1x týdně) prostřednictvím newsletteru.