Pánské ponožky k oblekům

Pánské kotníkové ponožky - maximální pohodlí každý den

Pánské kotníkové ponožky ...
Pomyslel jste si, že se Vaše chodidla více potí a jdou proto cítit?  Na vině není pocení Vašich nohou.  Je přirozené.  Za vše mohou špatně zvolené ponožky. Pánské kotníkové ponožky z bambusového vlákna oceníte především v letním období, při sportu nebo běžném nošení.

Exkluzivní materiál s bambusovým vláknem propouští vlhkost a zamezuje tak tvorbě nebezpečných bakterií. Ochrání Vaše chodidla před zápachem nepříjemným pocitem propocených nohou.


Více info

Pánské ponožky - zdravá chodidla v pohodlí po celý den

Detail ponožek z bambusov...

Skvělý oblek, padnoucí košile a krásná kravata, ale po vyzutí bot je Váš dobrý pocit ze sebe samého tentam? Pomyslel jste si, že se Vaše chodidla více potí a jdou proto cítit?  Na vině není pocení Vašich nohou.  Je přirozené.  Za vše mohou špatně zvolené ponožky.

Více info

 
 

Pouze do 31. 12. 2018 od nás obdržíte každou čtvrtou a nejdražší položku ZDARMA. Využijte této akce s úsporou až 9.699 Kč za nejdražší pánský oblek nebo 1.699 Kč za nejdražší pánskou košili, obuv a další.
 


PARFÉM APRIMÉ FOR MEN

Nový parfém BANDI Aprimé for Men nyní v prodeji. Pořiďte si tuto luxusní parfémovou vodu pro muže, která opravdu voní.

 Čtěte více... 

 


AKCE úpravy obleku ZDARMA

Pánský oblek můžete mít od nás upravený na Vaše míry ZDARMA. Seznamte se s AKCÍ Úpravy pánských obleků ZDARMA od profesionálních krejčí z Pánské obleky BANDI.

Čtěte více ...