Pánské ponožky k oblekům

Pánské ponožky - zdravá chodidla v pohodlí po celý den

Detail ponožek z bambusov...

Skvělý oblek, padnoucí košile a krásná kravata, ale po vyzutí bot je Váš dobrý pocit ze sebe samého tentam? Pomyslel jste si, že se Vaše chodidla více potí a jdou proto cítit?  Na vině není pocení Vašich nohou.  Je přirozené.  Za vše mohou špatně zvolené ponožky.

Popis ponožek z bambusového vlákna

Ponožky z bambusového vlá...
 Ponožky z bambusového vlákna jsou velmi měkké a příjemně sedí na noze. Svoje unikátní vlastnosti udržují i po vyprání. Bambusové ponožky v prodloužené délce jsou opatřeny zdravotním lemem, aby Vás při celodenním nošení netrápily otlaky na lýtku. Ponožky v této prodloužené délce oceníte k pánskému obleku do zaměstnání, do společnosti i pro volný čas.

Bambusové vlákno oproti běžným materiálům vyniká jedinečnými antibakteriálními a antimykotickými vlastnostmi. Propouští vzduch a skvěle odvádí vlhkost a pot směrem od Vaší pokožky. Díky této termoregulaci snižují v létě teplotu Vaší nohy o 2 až 3° C oproti teplotě okolí. V zimě naopak Vaši nohu příjemně zahřejí a Vy neprochladnete.

Společenská etiketa

Pánské ponožky BANDI
Extra zvýšená výška ponožek je vhodná zejména k pánským oblekům. To je pro Vás výhodné, pokud si ve společnosti vykasáte kalhoty a usednete. Můžete si být jisti, že Vám není vidět holenní část nohy.

Barva ponožek by měla odpovídat barvě nohavic nebo být o stupeň tmavší. Zároveň by barva ponožek měla ladit s barvou obuvi. V případě použití hnědých ponožek k hnědému obleku není přípustné mít černé boty. Pokud si vezmete hnědý oblek, je zcela nepřípustné k němu kombinovat černé boty.


Cena pánských ponožek z bambusového vlákna je 89 Kč. Zvolit můžete ponožky barvy černé, hnědé, tmavě šedé, světle šedé a bílé. Díky tomu je perfektně sladíte s látkou každého pánského obleku a kalhot. Pánské ponožky si můžete vybrat v prodejnách Pánské obleky BANDI nebo z pohodlí domova na e-shop www.BandiVamos.cz.

Doporučujeme

Užijte si absolutní pohodlí v elegantní společenské obuvi, která je zhotovená z prvotřídní kůže. Všechny modely pánské obuvi BANDI jsou ručně ušité a precizně zpracované. Díky tomu je obuv vysoce kvalitní a vydrží Vám dlouho jako nová. Podívejte se na široký výběr modelů pánské společenské obuvi vhodné pro každou pracovní i společenskou událost.

Pánská obuv BANDI, model ...
Pánská obuv BANDI, model ...
Pánská obuv BANDI, model ...
 
 

Pouze do 30. 9. 2018 od nás obdržíte každou čtvrtou a nejdražší položku ZDARMA. Využijte této akce s úsporou až 9.699 Kč za nejdražší pánský oblek nebo 1.699 Kč za nejdražší pánskou košili, obuv a další.
 


PARFÉM APRIMÉ FOR MEN

Nový parfém BANDI Aprimé for Men nyní v prodeji. Pořiďte si tuto luxusní parfémovou vodu pro muže, která opravdu voní.

 Čtěte více... 

 


AKCE úpravy obleku ZDARMA

Pánský oblek můžete mít od nás upravený na Vaše míry ZDARMA. Seznamte se s AKCÍ Úpravy pánských obleků ZDARMA od profesionálních krejčí z Pánské obleky BANDI.

Čtěte více ...