Pánské ponožky k oblekům

Pánské kotníkové ponožky - maximální pohodlí každý den

Pánské kotníkové ponožky ...
Pomyslel jste si, že se Vaše chodidla více potí a jdou proto cítit?  Na vině není pocení Vašich nohou.  Je přirozené.  Za vše mohou špatně zvolené ponožky. Pánské kotníkové ponožky z bambusového vlákna oceníte především v letním období, při sportu nebo běžném nošení.

Exkluzivní materiál s bambusovým vláknem propouští vlhkost a zamezuje tak tvorbě nebezpečných bakterií. Ochrání Vaše chodidla před zápachem nepříjemným pocitem propocených nohou.


Výjimečné vlastnosti ponožek

Bambusové vlákno dodává kotníkovým ponožkám prvotřídní vlastnosti, které neposkytne žádný jiný materiál. Ponožky perfektně odvádí vlhkost, což zabraňuje pocení nohou. Tímto chrání Vaše chodidla od množení bakterií, které způsobují nepříjemný zápach. V bambusových ponožkách BANDI zajistí naprosté pohodlí a svěží pocit i během extrémní zátěže, například při sportu nebo celodenní chůzi. 

Pánské kotníkové ponožky ...
Kotníkové ponožky jsou díky složení materiálu z 76% bambusového vlákna, 21% polyamidu, 3% elastanu, jemné a velmi příjemné k pokožce. Maximální komfortu přispívá také strečový pás na nártu, který velmi elasticky, přizpůsobí se Vaše chodidlu. Zároveň zabraňuje otlakům na noze při chůzi.


Cena pánských kotníkových ponožek je 229 Kč a v jednom balení najdete hned tři páry. Vybrat si můžete kotníkové ponožky v bílé, šedé nebo černé barvě. V případě, že potřebujete více barev jistě oceníte balení, kde naleznete tři páry a každý od jedné barvy.

Kotníkové ponožky můžete vybírat v prodejnách Pánské obleky BANDI a také z pohodlí vašeho domova na e-shopu www.BandiVamos.cz.


Jak nosit kotníkové ponožky

Pánské kotníkové ponožky ...
Kotníkové ponožky jsou praktickým doplňkem do šatníku každého muže. Využijete je v teplém letním počasí, do uzavřené volnočasové a sportovní obuvi. Zkrácenou délku ponožky oceníte například k pánským šortkám nebo bermudám, když nechcete aby vám byly vidět ponožky z obuvi. Zvolte ponožky ve stejné barvě, jako máte obuv a lem ponožek decentně splyne s obuví.


Víte, že

Při nošení pánského obleku je třeba docílit opačného efektu. Zde je potřeba, aby vám lem ponožky nebyl vidět ani když si ve společnosti vykasáte kalhoty a usednete. Proto se k pánskému obleku nosí ponožky s s extra zvýšeným lemem. Ten zajistí právě to, že Vám při žádné situaci není vidět holení část nohy. Přesně tak, jak to vyžaduje společenská etiketa.

Dopřejte svým nohám maximální pohodlí i když budete v situaci, která vyžaduje mít na sobě pánský oblek. Podívejte se na pánské ponožky s bambusovým vláknem, které jsou díky zvýšenému lemu vhodné do obleku. 
 
 

Pouze do 31. 12. 2018 od nás obdržíte každou čtvrtou a nejdražší položku ZDARMA. Využijte této akce s úsporou až 9.699 Kč za nejdražší pánský oblek nebo 1.699 Kč za nejdražší pánskou košili, obuv a další.
 


PARFÉM APRIMÉ FOR MEN

Nový parfém BANDI Aprimé for Men nyní v prodeji. Pořiďte si tuto luxusní parfémovou vodu pro muže, která opravdu voní.

 Čtěte více... 

 


AKCE úpravy obleku ZDARMA

Pánský oblek můžete mít od nás upravený na Vaše míry ZDARMA. Seznamte se s AKCÍ Úpravy pánských obleků ZDARMA od profesionálních krejčí z Pánské obleky BANDI.

Čtěte více ...